Wpis z mikrobloga

@KlawyMichau:
ja na przykład nie lubię kraju w którym żyję przez to jaka władza nami rządzi ale jeszcze bardziej przez to że większość społeczeństwa tą władzę wybiera zamykając oczy na wszelkie afery i zagrywki, bo rzuci się im pieniędzmi w twarz. Plus zacofanie, katotaliban, homofobia, rasizm, nienawiść do wszystkiego co inne, niski kapitał kulturalny, zawiść (somsiad ma to na pewno ukradł złodziej #!$%@?), ślepa wiara w jedną partię i można jeszcze
@KlawyMichau: z czego miałbym być dumny? Współczesna historia Polski to pasmo porażek, a rządzący wprost nazywają mnie Polakiem gorszej kategorii, bo chciało mi się iść na studia, uczyć i teraz 500 złotych jałmużny nie robi na mnie wrażenia. Rządzący, tak chętnie utożsamiający się z Polską, nienawidzą ludzi takich, jak ja i nazywają nas zdrajcami. Współczesna Polska to jest syf, który próbuje mnie #!$%@?ć na każdym kroku. Dzięki.
Być dumnym z faktu urodzenia z jakaś flagą to naprawdę zajebiste. Dużo jeżdżę po świecie i dobrze wykształconym ludziom to nie robi różnicy możesz być kimkolwiek byle nie idiotą. Ludzie o niskim IQ i niskim statusie społecznym potrzebują budować swoją wartość na jedynej rzeczy która jest dla nich dostępna - machaniu flaga. Nie ważne czy to kraju czy to klubu, oni potrzebują podpiąć się pod jakiś sukces nawet 100 lat temu bo
@KlawyMichau: Co śmieszniejsze, zawsze najbardziej dumnymi z bycia polakami są ludzie, którzy żyją na koszt państwa, czyli innych obywateli. Jak ktoś zarabiający mniej niż np 2500 netto (a takich ludzi jest kilka milionów) może mówić, że on buduje ten kraj, skoro jego podatki to jakieś symboliczne grosze, a drogą edukację i leczenie dla jego dzieci finansują inni obywatele. I potem taki gość spojrzy na mnie i powie "MY polacy". Aż się
@KlawyMichau: Ej czekaj ale dlaczego miałbym być dumny, że urodziłem się w tym europejskim ciemnogrodzie? xD Dumny to możesz być jak coś osiągniesz pomimo tego, a nie tylko dlatego, że mama cię urodziła w kraju sebixów.