Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@KlawyMichau: Dodatkowo tyle cuckoldów z Polski jest na reddicie, że dostaję raka jak niektórzy oddaliby swój kraj Czechom XD i liżą doope europejczykom gdzie się da pisząc ze Polska to niebezpieczny i dziki kraj XD
  • Odpowiedz
@KlawyMichau Ojkofoby chyba nigdy w życiu nie byli zagranicą, z tego co wnioskuje po ich komentarzach. Mają jakieś dziwne wyobrażenie o życiu na zachodzie, i kompletnie nie rozumiem skąd się to u nich wzięło.
Polska nie ma się czego wstydzić przed innymi krajami, ale ludzie którym nie wyszło zrzucaja całą winę na swoją ojczyznę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kezioezio: Przecież miliony pracujące za najniższą i tak dają większy wkład w państwo niż wykopowi eksperci 15k zebrani do kupy. Ogromne zakłady, firmy zatrudniające tych ludzi płacą więcej kasy do budżetu w tydzień niż ty wypracujesz do starości. Dodatkowo miliony ludzi napędzają handel i całą resztę galęzi gospodarki o wiele bardziej niż garstka "światowców" zarabiajacych więcej, którzy nie raz walą w #!$%@? z państwem i optymalizują podatki xD
  • Odpowiedz
@KlawyMichau
"Norwegowie uważają siebie za lepszych."
Norwegowie to akurat idioci mam kolegę Szweda i każdy Szwed ci powie że Norwedzy to idioci
Mam też kolerzankę norweżkę idiotka totalna blondyna
  • Odpowiedz
@LilArchangel: nie nazwałbym siebie geniuszem chociaż świadomość że większość ludzi jest głupia i nie rozumie świata pomaga w życiu. Na giełdzie np. kiedy osoby bez wiedzy z IQ około 100 zaczynaja kupować to trzeba sprzedawać i odkupić od nich po spadku do którego prowadzą - zobaczcie ile jest teraz nowych na GPW, którzy inwestują małe kwoty;) Nigdy nie lekceważ głupich ludzi w dużych liczbach ( ͡°( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Żydzi z ostrożności chyba też się z tym nie afiszUją ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@xstempolx: Największej wrogości, ze względu na pochodzenie, doświadczyłem ze strony Żydów. Nie wiem, czy przekłada się to na ogól ich społeczności.
  • Odpowiedz
  • 1
@wicked1009
Norwegia ma wiele zalet ale nie jest to napewno czołówka miejsc do życia, przecież znacznie lepiej jest w Niemczech czy Danii.
W przeciętnej Norweskiej rodzinie muszą pracować dwie osoby by w ogóle wyrobić finansowo.
Nie mówiąc o gangach w Oslo i heroinistach na ulicach.
Gdybym miał tam zostać na stałe to tylko ze względu na naturę, widoki i czyste powietrze.
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: czy ja wiem? Jak tak kojarzę kontakt z zagranicznymi, to na zachodzie tak sami na siebie nie #!$%@?ą do obcych. No może Amerykanie pod tym względem się wyróżniają, ale to dlatego, że szeroko pojęci demokraci strasznie #!$%@? na umownych rednecków.

W Holandii, Belgii, Niemczech, UK Hiszpanii czy Portugalii nie było gadania na swój kraj, rodaków, jakiegoś korzenia się. Weź takich Włochów. Wszyscy robią wszystko żeby nie być kojarzonymi z mafią
  • Odpowiedz