Wpis z mikrobloga

@Graner: @Kotolazik: pamiętam jak do bloku przyjechali elektrycy sprawdzić stan instalacji, nie wiem czemu ale akurat do mojego mieszkania zapukali z pytaniem czy mogą skorzystać z kibla. No i tak powstała 5osobowa kolejka angielskich Januszu do srania na moim kiblu.
  • Odpowiedz
@Silent_Mouse: współlokatorka o 6 rano przyszła po melanżu i przyprowadziła jakiegoś francuza, wychodziłem do pracy przywitałem się i stoi taki spięty w przedpokoju, pytam czego szuka, to powiedział, że wc, pokazałem które drzwi i wbiegli tam dosłownie. Ona chyba poprawiała makijaż w łazience obok i gościowi nie powiedziała gdzie WC XDD. Jadłem śniadanie bo zaraz do pracy, on skończył i dziękował jakbym mu życie uratował xD. Pod blokiem grupka z 10
  • Odpowiedz
@Graner: Ja mam toaletę zaraz obok kuchni. Pamiętam jak przyjechała rodzina i jadła śniadanie, a ja przyszedłem się przywitać, bo przyszedłem porobiony późno w nocy i nie było okazji. Stanąłem na progu kuchni i do toalety miałem jeden krok, powiedziałem dzień dobry i tak chwilkę stałem i słuchałem o czym tam sobie rozmawiają. Nagle mama do mnie mówi "Nie wstydź się, idź do toalety". Owszem chciało mi się trochę, ale dźwięk
  • Odpowiedz