Wpis z mikrobloga

Ponad tydzien temu zaprosilem kolezanke na wesele w polowie sierpnia, zgodzila sie, potwierdzilem mlodym. Dzisiaj dostaje wiadomosc, ze brat jej zaproponowal wyjazd do Chorwacji w terminie obejmujacym wesele i ona chce jechac i musi szybko podjac decyzje. O tym, ze mamy w tym czasie wesele nawet nie wspomniala, bardziej przejal ja wyjazd...

Az mam ochote jej powiedziec jak PiS lekarzom 'niech jedzie', ale juz raczej nikogo sobie nie ogarne do tego czasu :(

#logikarozowychpaskow
  • 99
@Tytanowy_Lucjan: @lekarz_operator_kolonoskopu: @InterferonAlfa_STG: tak, dziwie jej sie, bo to nie jest randomowa laska poznana na tinderze z miesiac temu tylko wieloletnia kolezanka, ktorej jakis czas temu mocno pomagalem. Gdyby chociaz sama zagadala, ze taka i taka sprawa i czy nie bylby to dla mnie problem, zeby pojechala to inaczej, ale ona mi po prostu mowi, ze brat jej zaproponowal i sie zastanawia i nic nie wspomina o tym, ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@czuczupikczu: Oczywiście, że masz prawo być zły, ale bez przesady. Denerwować się za taką pierdołę? Ile zapłaciłeś? 200 zł?

Jakby zapytała cię czy to dla ciebie nie problem to co byś powiedział? "Nie i #!$%@?. Nigdzie nie jedziesz, bo jesteś moją własnością na jedną noc za 200 zł"? xD

Pomagałeś jej to się odwdzięczyła towarzystwem, bo nie miała innych planów, ale mając fajną wycieczkę w alternatywie każdy by wybrał drugą opcję,
@Tytanowy_Lucjan: #!$%@?? bawic sie z kim a samemu to spora roznica, mowic znajomym, ze przyjdzie sie z kims a finalnie bedzie samemu tez.

Nie odwdzieczyla sie towarzystwem, bo jeszcze do wesela nie doszlo. Jak sie z kims na cos umawiasz to dotrzymujesz slowa a nie bez wahania zmieniasz zdnaie, bo wypadla lepsza opcja. Tacy ludzie nie sa warci znajomosci, nie maja krzty honoru i godnosci. Widze, ze Ty masz #!$%@? w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@czuczupikczu: Ok - propozycją towarzystwa ¯_(ツ)_/¯, ale co byś powiedział jakby jednak cię zapytała co o tym sądzisz?

Przecież byś jej nie zabronił jechać.

Masz bardzo tanią lekcję w wysokości 200 zł, że jednak, aż tak dobrą przyjaciółką nie jest.

Odnoszę jednak wrażenie, że twoim największym problemem jest nie strata kasy, a opinia co inni pomyślą o tobie, bo partnerka się wypisała, a ty nie masz na tyle powodzenia lub kręgu
@Tytanowy_Lucjan: nie, nie zabronilbym. Wlasnie cale clou tej sytuacji to sposob w jaki mnie o tym 'informuje'. Tak, lekcja dosc tania jak za taka informacje.

Po prostu jestem mega zly w jaki sposob to przekazuje... i tak, nie jestem czlowiekiem, ktory ma milion dziewczyn do wyboru.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@czuczupikczu: No widzisz, czyli oburzasz się i tracisz niepotrzebnie nerwy na pierdołę, bo jaśnie pani nie raczyła olać twojego wesela kurtuazyjnymi wymykami, a efekt finalny byłby ten sam.

Ja osobiście nienawidzę konwenasów, podchodów i lubię rozmowy wprost zamiast tańczenia grzecznie wokół problemu.

Także wyżaliłeś się, powkurzałeś się, ale szkoda czasu na rozkładanie tej sytuacji na czynniki pierwsze i kumulowanie niepotrzebnej złości.

Życie... Raz się wszystko układa po myśli, a raz nie
tak, dziwie jej sie, bo to nie jest randomowa laska poznana na tinderze z miesiac temu tylko wieloletnia kolezanka, ktorej jakis czas temu mocno pomagalem


@czuczupikczu: I myslałeś biedaczku że ona teraz ci też pomoże i sie odwdzięczy tak? I że pamięta to jak jej pomagałeś? BUHAHAHAAHAHA, nie znasz się zupełnie na laskach to cierpisz i masz kłopoty.
@Tytanowy_Lucjan to się nie deklaruje obecności, jeśli mogą pojawić się inne plany Rozumiem, że jak umawiasz się z dziewczyną na spacer, a ona minutę wcześniej pisze, że idzie do koleżanki to jest fajnie? Fajnie jest być wystawionym?
Serio, zero zasad w życiu
@czuczupikczu:

Jak sie z kims na cos umawiasz to dotrzymujesz slowa a nie bez wahania zmieniasz zdnaie, bo wypadla lepsza opcja.


Zgadzam się w 100%. Mało już jest ludzi takich jak Ty, wszyscy myślą tylko o sobie, wszyscy inni to taki dodatek żeby można było coś wstawić na FB/instagrama, a potem w pewnym momencie przychodzi refleksja że na nikogo nie mogą liczyć, co nie jest dziwne skoro otaczają się ludźmi podobnymi
Dzisiaj dostaje wiadomosc, ze brat jej zaproponowal wyjazd do Chorwacji w terminie obejmujacym wesele i ona chce jechac i musi szybko podjac decyzje. O tym, ze mamy w tym czasie wesele nawet nie wspomniala, bardziej przejal ja wyjazd...


@czuczupikczu: no ale po co ma wspominać o czymś, o czym wiesz? napisała do Ciebie, żeby dowiedzieć się co o tym myślisz i ostatecznie podjąć decyzję. zamiast się fochać (stracisz w ten sposób
W życiu bym nie brała na wesele jakiegoś randoma ze spotted. Nie wiesz jak się ktoś zachowa, jak lubi się bawić itp. Już wolałabym isc sama. Jednak biorąc kogoś w swoją stronę na zabawę bierzesz za niego odpowiedzialność. Lepiej wziąć kogoś kto chociaż trochę zna otoczenie i nie będzie trzeba go niańczyć przez cała noc.
@zordziu: Jeszcze mają 3 tygodnie, bez problemu mogą to odwołać. OP też zapraszał na ostatnią chwilę, a chyba nie dowiedział się, że ma zaproszenie z osobą towarzyszącą tydzień temu. Ja tu nie widzę nic dziwnego w jej zachowaniu oprócz formy w jakiej to przekazała, jakby ktoś był ze mną umówiony na spotkanie/wesele/imprezę, ale nagle trafiła mu się okazja polecenia w fajne miejsce to sama bym zaproponowała, żeby leciał zamiast kisić się