Wpis z mikrobloga

Ponad tydzien temu zaprosilem kolezanke na wesele w polowie sierpnia, zgodzila sie, potwierdzilem mlodym. Dzisiaj dostaje wiadomosc, ze brat jej zaproponowal wyjazd do Chorwacji w terminie obejmujacym wesele i ona chce jechac i musi szybko podjac decyzje. O tym, ze mamy w tym czasie wesele nawet nie wspomniala, bardziej przejal ja wyjazd...

Az mam ochote jej powiedziec jak PiS lekarzom 'niech jedzie', ale juz raczej nikogo sobie nie ogarne do tego czasu :(

#logikarozowychpaskow
  • 99
  • Odpowiedz
tak, dziwie jej sie, bo to nie jest randomowa laska poznana na tinderze z miesiac temu tylko wieloletnia kolezanka, ktorej jakis czas temu mocno pomagalem


@czuczupikczu: I myslałeś biedaczku że ona teraz ci też pomoże i sie odwdzięczy tak? I że pamięta to jak jej pomagałeś? BUHAHAHAAHAHA, nie znasz się zupełnie na laskach to cierpisz i masz kłopoty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@matinho10: Bo nie miała lepszych planów, które pojawiły się tydzień później?

Jak jesz kupę to będziesz ją jadł konsekwentnie do końca kiedy ktoś oferuje ci prawdziwy deser?

Każdy ma wolność wyboru.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan to się nie deklaruje obecności, jeśli mogą pojawić się inne plany Rozumiem, że jak umawiasz się z dziewczyną na spacer, a ona minutę wcześniej pisze, że idzie do koleżanki to jest fajnie? Fajnie jest być wystawionym?
Serio, zero zasad w życiu
  • Odpowiedz
widze, ze 99% wykopkow nie potrafi czytac ze zrozumieniem. Nie chodzi o to, ze wybiera Chorwacje (rozumiem to), chodzi o to w jaki sposob jest to mi komunikowane, bez kultury i ogolnie bez nawet krzty 'sory, nie moge isc na wesele, bo...' tylko chwali mi sie w twarz, ze moze jechac na wakacje...
  • Odpowiedz
@czuczupikczu:

Jak sie z kims na cos umawiasz to dotrzymujesz slowa a nie bez wahania zmieniasz zdnaie, bo wypadla lepsza opcja.


Zgadzam się w 100%. Mało już jest ludzi takich jak Ty, wszyscy myślą tylko o sobie, wszyscy inni to taki dodatek żeby można było coś wstawić na FB/instagrama, a potem w pewnym momencie przychodzi refleksja że na nikogo nie mogą liczyć, co nie jest dziwne skoro otaczają się ludźmi podobnymi
  • Odpowiedz
Dzisiaj dostaje wiadomosc, ze brat jej zaproponowal wyjazd do Chorwacji w terminie obejmujacym wesele i ona chce jechac i musi szybko podjac decyzje. O tym, ze mamy w tym czasie wesele nawet nie wspomniala, bardziej przejal ja wyjazd...


@czuczupikczu: no ale po co ma wspominać o czymś, o czym wiesz? napisała do Ciebie, żeby dowiedzieć się co o tym myślisz i ostatecznie podjąć decyzję. zamiast się fochać (stracisz w ten sposób
  • Odpowiedz