Wpis z mikrobloga

Jak Wy to spłacicie? W 2050 r. w Polsce będzie mieszkało tylko 34 mln 856 tys. ludzi – tak wynika z najnowszej prognozy demograficznej Głównego Urzędu Statystycznego. Oznacza to spadek liczby ludności w stosunku do 2014 r. o 3,15 mln osób, czyli o ponad 8 proc. Osoby w wieku 65+ będą stanowiły 31,5 proc. populacji. Jednocześnie liczba kobiet w wieku rozrodczym spadnie o 1/3! innymi słowy, nie będziecie mieli nawet emerytur.
  • Odpowiedz
@pussi_magnet: ja jestem po remoncie mieszkania 88m2 ze standardu deweloperskiego. Na wykończenie miałem 50k zł zdając sobie sprawę, że z czegoś muszę zrezygnować i przełożyć na później. Łącznie wyszło mnie 55k zł, nie licząc tarasu na ogródku, który dodatkowo wyszedł 3,5k zł.
  • Odpowiedz
  • 1
@viejra majster ma urlop teraz. Tak naprawdę w połowie sierpnia będą podłogi i kuchnia i to koniec ale drzwi dopiero przyjadą we wrześniu.

Pozatym jeszcze meble zamówić trzeba a potem ja mam urlop a w kosztorysie wliczam wszystko łącznie ze szklankami i ręcznikami ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale tak masz rację, że gdyby wszystko było pospinane na już i bez urlopów to z dwa tygodnie i wieszam
  • Odpowiedz
Jakby kogoś interesował cały kosztorys remontu generalnego drewnianego domu (bez ocieplenia, bo już było), czyli - wnętrze, oraz tynkowanie, to mogę dorzucić ;) dom 65 m²
  • Odpowiedz