Wpis z mikrobloga

Jakby kogoś interesowało wyremontowanie hali ze stanu deweloperskiego (posadzka kable i ściany) do stanu użyteczności przez duża firmę produkcyjną typu B.S.H czy jakieś automotive to u mnie się niczego nie dowiecie, ale mogę coś wymyślić na poczekaniu jak będą zainteresowani.
  • Odpowiedz
@hu-nows: Eee każdy rozsądny i inteligentny robi sobie takie rozliczenia by kontrolować wydatki, na przyszłość, dla znajomych, dla informacji? Ja dzięki temu że kumpel coś podobnego robił mogłem negocjować z ekipami, mogłem wiedzieć czy przepłacam za coś itd- ogólnie wiedza i przydatność jest tak wysoka, ze jezeli zadajesz takie pytania znaczy że chyba najwięcej w życiu to wydawałaś 200 zł kieszonkowego na paznokcie...

W skrócie tylko debil płaci i nie
  • Odpowiedz
Jakby kogos interesowalo, 86m ze stanu deweloperskiego wliczajac wszystkie sprzęty - 240 tys. Mialo byc 160, ale jakos tak wyszlo :-|
  • Odpowiedz
Też jestem w trakcie wykańczania stanu deweloperskiego, więc jakby kogoś interesowało jak to wygląda w przypadku domu 190m2 (razem z robocizną) to mogę udostępnić podkoniec grudnia
  • Odpowiedz
@Gallheari: Wiesz co szablon jest jeszcze w wersji roboczej i chaotyczny. Ogolnie podzielilem na pomieszczenia. Przy artykulach mam kilka kolumn ceny: mon, max, avg i realna. Jesli jestem jeszcze na etapie poszukiwania np lodowki, to sobie zakladam ze np przeznacze od 1k do 2k. Dzieki temu masz tez kontrole nad budzetem wzgledem jakichs widelek. Mysle ze dajny patent.
  • Odpowiedz