Wpis z mikrobloga

#krowawbasenie part 3 - wszystkich chętnych zapraszam do zaobserwowania tagu :)

Na foteczce - Pan Byk z dzisiejszej akcji - powód drugiego telefonu na policję.

Sorry, że tak długo, ale drugi patrol przyjechał i okazało się, że starszym w składzie jest przyjaciel mojego brata ( ͡ ͜ʖ ͡) "ahh waderra pamiętam cię jak miałaś 5 lat". Dobrze się złożyło, bo sprawa poszła jak ta lala. I nie dziwcie się, że tyle razy zaznaczyłam, że Panowie Policjanci byli przystojni - jestem tylko kobietą, a wolę się pięknem zachwycać. Daleko mi do turpizmu. Z resztą Zachowanie miejscowej policji jest genialnie, są przemili, pomocni, wyrozumiali i wszystko co tylko mogę o nich napisać czy powiedzieć będzie superlatywą. Czas reakcji 30-40 minut, wiedzą co robić, nie olewają człowieka, to czemu mam się nimi nie zachwycać skoro podobno tylu złych u nas w kraju jest>

Wracając do sedna:
Pan Policjant wziął znowu ode mnie numer Pana Gienka, w ciągu 5 minut Gienek został NAMIERZONY! pół godziny później się pojawił. Za przyjazd drugiego patrolu dostał 250 zł mandatu jako wykroczenie. Za każdy dzień, który będę w stanie udowodnić ucieczkę krów (zdjęcia z datą) dostanie po 250 zł nawet wstecz! Obecnie jestem na etapie katalogowania dowodów od sąsiadów .
Pan Gienek nagle chce się dogadać, na informację, że sprawa już jest na policji i mam w doopie jego obietnice mina mu zrzedła... nagle łopatą chciał mi ziemię równać... -.-'' Za daleko to zabrnęło żebym miała teraz odpuszczać.

W niedługim czasie jak tylko wszystko ogarnę wybieram się na komisariat uzupełnić wszystkie informacje o tym pożal się Boże marnym hodowcy bydła. NIE MAM NIC DO ROLNIKÓW ;) wręcz dziękuję Wam za Wasz trud

Jeśli jest ktoś chętny pomóc mi ogarnąć plusujących i ich zawołać - zapraszam.
Waderra - #krowawbasenie part 3 - wszystkich chętnych zapraszam do zaobserwowania tag...

źródło: comment_1595314413FY0WoftY6FcxSVKkJtqg1y.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciasteczkowy_otwur: ma stawiać płot za grube pieniądze, bo typ nie potrafi bydła upilnować? Płot, który powstrzyma krowę to nie jest takie hop siup, krowy są wielkie, ciężkie i zdeterminowane. Jak chcą gdzieś wleźć to nie tak łatwo je powstrzymać ()
  • Odpowiedz
cytowany tekst @ElCidX: xD co? prawo nie działa wstecz jak cie nie złapią na gorącym uczynku to cię nie wsadzą do sztumu xD poczytaj co to w ogóle znaczy.


@wellfix czyli jak zabijesz człowieka, ale nie złapią Cię na gorącym uczynku tylko dowody będą na Ciebie wskazywać, to jesteś niewinny bo prawo nie działa wstecz? NIE. To Odnosi się do tego, że jeśli dzisiaj wchodzi prawo zakazujące chodzenia na
  • Odpowiedz