Wpis z mikrobloga

Ciekawostka dla #niebieskiepaski
Tak naprawdę to przeciętna kobieta nie dostaje tony atencji (no chyba że na apkach randkowych) i nie jest otoczona facetami, którzy się dadzą pokroić żeby na niego spojrzała.
Mam wrażenie, że wam się czasami wydaje, że kobiety żyją jak w komedii romantycznej i na każdym kroku czai się jakiś zalotnik
#rozowepaski #zwiazki
  • 92
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Jakikolwieklogin ooo, słodko () ja przeżyłam raz cringe, bo czekałam na autobus i chłopak do mnie podszedł, najpierw spytał chyba o godzinę, a później jeszcze raz podszedł i wmawial mi, że się na jakiejś ulicy widzieliśmy w Warszawie, że rozmawialiśmy, a później się ciągle gapił na mnie, usiadł bokiem w autobusie i się patrzył, a jak wychodził to jak jakiś Tarzan xD
@Porucznik_Blaze: Nie unoś się tak xDDDDDDDD Btw. serio legit te badania... Szczególnie dla krajów trzeciego świata xDDDDD

Nawet jeżeli te magiczne "prawie 50%" gdzieś serio istnieje, to czy to coś złego? Jeżeli działa, to nie jest #!$%@?.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iThink zgadzam się z Tobą. To wszystko przez zmianę w zachowaniach ludzkich. Nic na to nie poradzimy, więc zostaje właśnie znalezienie kobiety w gronie znajomych lub online. Są wady i zalety, ale jednak warto próbować. Jeśli jesteś normalny i trafisz na normalną dziewczynę to rozmowa naprawdę będzie się dobrze układać. Wystarczy znaleźć kogoś wartego uwagi. Niestety taki problem nie występuje tylko u dziewczyn, bo u chłopców też :( Wszystko się popsuło ¯\_(ツ)_/¯
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iThink dzięki :D Ale ja przecież byłam miła i mu grzecznie powiedziałam godzinę, a nawet mu ładnie wyjaśniłam, że się nie mogliśmy nigdzie widzieć. W tamtym momencie nawet nie wiedziałam, że chce jakieś kroki podjąć.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AstraLavistA_Baby no niestety :( to zostaje online! :) Nie wiem, może tak. Serio to było 2-3 lata temu, nie miałam głowy do myślenia, czy to przegryw czy nie :> Nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak wykop.

@iThink dziękuję za radę, serio. Nigdzie nie powiedziałam, że zrobiłam z niego idiote ;) Następnym razem jak ktoś zagada, będę wiedziała jak dalej postąpić (ʘʘ)
@Olsea: gapienie się jest pierwszym niewerbalnym krokiem do zagadania. Jak się gapią znaczy, że próbują zagadać i niewerbalna odpowiedź daje sygnał czy może podejść czy nie. Tylko skąd o tym wiedzieć jak jest się niewychowaną kobietą bez znajomości flirtu czy zagadywania