Wpis z mikrobloga

  • 194
W połowie maja straciłem pracę przez #koronawirus więc zatrudniłem się jako kurier. Wiedziałem że praca ciężka i dużo stresu ale przynajmniej pewny etat i w czasie kryzysu przynajmniej zarobię w miarę normalne pieniądze. Tak sobie jeżdżę od 1,5 miesiąca, dobrze mi idzie ogólnie ale nie o tym. Chciałbym napisać bloga z osobnym tagiem gdzie będę opisywał najcięższe przypadki klientów jakich spotkałem i co czułem kiedy naprawdę mnie zdenerwowali. Założę tag powiedzmy #przygodykuriera i będę też odpowiadał na pytania na temat pracy ale przede wszystkim będę pisał o śmiesznych i denerwujących ludziach jakich spotykam. Teraz napiszę zapowiedź historii która będzie o arabskim kliencie który od trzech dni nie odbierał ode mnie paczki do swojego kebaba, później jak się z nim umówiłem chociaż już nie musiałem to straciłem przez niego dużo czasu ale o tym później, w następnym poście. Teraz jestem ciekawy ile osób będzie chciało o tym czytać. #kurier #ankieta
  • 30
@Agui94: autorski tag były lux. Akurat mam pytanko z tej dziedziny. Zamówiłem telewizor, kurier go przywiozl z uszkodzeniem - ewidentne wgniecenie dość mocne l. Chciałem protokół uszkodzenia spisać, niestety kurier odmówił tłumacząc się że nie może takich rzeczy robić. Po dłuższej wymianie słów nie przyjęłem paczki bo nie było z kim gadać. To normalna procedura ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkel_bialkov: o, a czemu? Zaciekawiłeś mnie, może też coś napisz?

@TAKATA_: ogółem jedziesz z zarciem, a ludzi niea w domu "hihi bede za 15 min", nie maja DZWONKOW do posesji, a telefony wylaczone, nie dzialaja domofony, a sobie gadaja przez tel. ogolnie pojete problemy z dostawą, stworzone przez niepełnosprawnych intelektualnie klientow. Mega frustrujace kiedyasz napiety grafik, jeszcze 3 osoby do objechania, a na koniec nawet zadnego przepraszam czy cos. To
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agui94: autorski tag były lux. Akurat mam pytanko z tej dziedziny. Zamówiłem telewizor, kurier go przywiozl z uszkodzeniem - ewidentne wgniecenie dość mocne l. Chciałem protokół uszkodzenia spisać, niestety kurier odmówił tłumacząc się że nie może takich rzeczy robić. Po dłuższej wymianie słów nie przyjęłem paczki bo nie było z kim gadać. To normalna procedura ?


@szklarnik: nie jestem kurierem ale w #!$%@? chcial cie zrobic