Wpis z mikrobloga

ale mnie #!$%@? takie kasztany, ładny styl pisma, napisane prosto i klarownie że każdy zrozumie ale niee wykopek musi sie #!$%@? xD


@insomniashitposting:

A potem zdziwienie, ze nikt nie chce po angielsku gadać, bo Cię każdy poprawia jakby filologie na Cambridge skończył


@Cin-Cin:

To jest typowy efekt polskiej edukacji [gramatyka, gramatyka, to zle, zle, zle, gorzej] i polskiej mentalnosci... i przy okazji jeden z powodow czemu polska zawsze bedzie chlewem
@Cin-Cin: hah jeżdżę na wakacje zagraniczne właściwie w jednej ekipie i jest w niej laska która zjadła wszystkie rozumy. Ja nie mam dobrego angielskiego ale na tyle umiem się nim posługiwać, że pracuje z nim na codzien (i ciągle go doskonale) więc nie boje się go używać na wakacjach i nawet bez problemu rozmawiam z Amerykanami czy Brytyjczykami, nikt mi nigdy nie zwrócił uwagi że mówię coś źle, ważne jest to
A potem zdziwienie, ze nikt nie chce po angielsku gadać, bo Cię każdy poprawia jakby filologie na Cambridge skończył


@Cin-Cin: To gdzie ja kogos poprawialem, bo nie widze? Ciezko z czytaniem ze zrozumieniem?

Napisalem tylko ze napisane zupelnie nie po brytyjsku jak mozna bylo sie tego spodziewac, a ludzie tu sraczki dostali jakbym napisal co najmniej, ze jakis debil skonczony pisal i wszystko jest zle XD Wykopki nie potrafia nawet jednego