Wpis z mikrobloga

@zajunc: ale sa fajne miejscowki nad PL morzem gdzie jest cisza i spokoj oraz zajebiste trasy rowerowe. Bierzesz auto i platforme rowerowa i urlop jest zajebisty.
Dla mnie raczej niezrozumiale jest ze ktos jedzie do Wladyslawowa czy Mielna a potem zdziwienie ze kicz tandeta i Sebki. To tak jak by wskoczycz do szamba i sie dziwic ze #!$%@? gownem. No sorry jak sie jest doroslym to ma sie rozum i
  • Odpowiedz
@klaudiaa2105: bo w Mielnie to się ładuje browarki, albo sety pod sklepem, a nie jakieś pedalskie modżajto. Mielno nie jest dla każdego, ten klimat trzeba umieć "konsumować" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@klaudiaa2105: Kiedyś kumplowi w knajpie zrobili mohito z pietruszki zamiast mięty. Jak poszedł to zareklamować, to barman wielce urażony że "księciuniu" nie smakuje. Tfuuu na takich barmanów.
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: Wiec tak: turyści - są, na pewno jest ich mniej, ale są - dla mnie jest idealnie, bo jest gdzie usiąść na spokojnie, nie ma tłumów, naprawdę jest spoko. Słyszę głównie angielski - serio, ale tez kilka razy dziennie polski, włoski i niemiecki, ale to sporadycznie. Bilety dorwalam z LOT - 400 zł w obie strony za osobę ;) Bary, restauracje, sklepy - wszystko otwarte, nie trzeba nosic maseczek
  • Odpowiedz
  • 2
@dzika_kaczka_bez_dzioba bo tam się przynajmniej coś dzieje, bieda bo bieda, ale jakoś ktoś lubi ludzi i imprezy w plenerze to mielno jest idealne ;)

@burzopol 95 zł za noc żeby posiedzieć sobie w domku w górach i tam pić XD Tak to ja mogę sobie w domu zorganizować za darmo nocleg i też zamówić jakież żarcie i kupić dobry alko, do Mielna jedzie się w wiadomej sprawie, żeby się przysłowiowo
  • Odpowiedz