Wpis z mikrobloga

Po akcji tinder stwierdzam, że #rozowypasek mają rację wybierając wysoko genetycznych mężczyzn. Ludzie mówią żeby nie oceniać po wyglądzie, ale wygląd w zasadzie zdradza wszystko. Wzór piękna jest uniwersalny, a atrakcyjność może być obiektywna. Po czasie spędzonym na #tinder stwierdzam ze Chad przeważnie jest badboyem bo może nim być. Zaraz jakiś #przegryw powie hej hej ja też mogę być badboyem i laski będą na mnie lecieć. Nie mój drogi bo jeśli jakąś dziewczyna się tobą zainteresuje to jest to malutki promil z ogółu a taki Chad może traktować laski jak szmaty bo ma ich multum. Chad zdaje sobie sprawę że jak nie ta to inna, wygląd mu pozowala przebierac w płci żeńskiej jak chce. Podczas gdy ty mając zakola cofnięta żuchwę zachwycasz się i idealizujesz poznana #polka. Tylko z powodu że zwróciła na ciebie uwagę i jest tobą zainteresowana. Jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że właściwie jak ona odejdzie to dalej będziesz siedział w samotności pogrążony w samotności i zanim zjawi się kolejna minie szmat czasu. Chad po zerwaniu już ma następne na pstryk palcami i to buduję jego charakter. Chad może być badboyem i traktować bardzo źle laski. Spermiarz od chada różni się tylko wyglądem i nie spełnionymi żądzami seksualnymi. Rynek matrymonialny tonie, świat zmierza w bardzo ciekawym kierunku. Od wiekow mówiono że liczy się charakter, ale jest to bzdura wygląd świadczy o wszystkim, wygląd definiuje twój charakter. Najbardziej smiesza mnie porady kierowane w moja stronę wyjdź do klubu Bro zabaw się. Ale jak widzę mężczyzn z wyrzeźbionymi zuchwami hunter eyes i pędzlem na głowie i 185+ to wiem że nie mam szans nawet obok takiego stać. Atrakcyjnie fizycznie osoba może czuć się i wyrażać się pewnie niż osoba bardzo nieatrakcyjna wytykana palcami na każdym kroku. To już jest koniec, poprawka dla mnie nawet się nie zaczęło..
#incel #chad ##!$%@? ##!$%@? #przegryw #stulejacontent #bluepill #blackpill #redpill #itsover #samotnosc
Pobierz Agret - Po akcji tinder stwierdzam, że #rozowypasek mają rację wybierając wysoko gene...
źródło: comment_1594851915gpLN81NtVrkMo1VR3hiukw.jpg
  • 6
@Agret: Jest jedna rzecz która nigdy nie jest poruszana w tych wywodach, albo bardzo rzadko.
Czyli jakie jest wyjście. Oczywiście, chad może robić cokolwiek, a zdobędzie laskę. Tyle że co z normie i przegrywami? Coś co powtarzam od lat, czyli Nigdy nie opłaca się być betą to nie recepta na zdobycie laski. Tylko na zachowanie godności i dumy. Wolę nie mieć dziewczyny miesiącami niż bulić na samotną matkę czy dawać się