Wpis z mikrobloga

Ludzie zajmijcie się czymś lepszym niż granie w gierki, szczególnie #leagueoflegends . Jest tyle zajebistych rzeczy na świecie, a wy tylko marnujecie życie. Od niedawna nie gram w nic kompletnie i to była najlepsza decyzja na jaką mogłem się zdecydować. Uczę się #programowanie w #java, czytam jakieś książki o #filozofia, jednym słowem - Życie jest fascynujące!.
Życzcie mi abym nie stracił motywacji :) #przemyslenia
  • 47
@foxbond: no właśnie z tego co napisałem to chyba najpierw się zająłem swoim prawda? Poza tym może ktoś uzależniony od grania (tak jak ja jakiś czas temu) to przeczyta i go zmotywuję
@JakTamCoTam: idąc twoim tokiem rozumowania należy siedzieć i nic nie robić, bo i tak umrzemy :P Nie jest to pozbawione sensu, ale mam pragnienie bycia całkiem ogarniętą jednostką. Co do filozofii to nawet na okładce jest napisane, że w powszechnych rozmowach oraz dyskusjach poruszane są motywy filozoficzne (chociaż mało osób zdaje sobie z tego sprawę)
@jaj00r: Cóż powiedziałem tylko czym ja personalnie się zajmuję i co sprawia mi radość. Sens tego wpisu to znalezienie dla siebie czegoś takiego, zainteresowania. Dla jednych może to być programowanie, a dla innych granie na gitarze
Sens tego wpisu to znalezienie dla siebie czegoś takiego, zainteresowania. Dla jednych może to być programowanie, a dla innych granie na gitarze


@SzymonZ: ale ty wiesz, że dla kogoś tym czymś mogą być właśnie gierki? Ja przestałem grać jakoś od pierwszej klasy gimnazjum i nic to nie zmieniło w moim życiu. Przestałem po prostu być w temacie. Programowanie i czytanie książek nie czyni nikogo lepszym człowiekiem od innych xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Od niedawna nie gram w nic kompletnie i to była najlepsza decyzja na jaką mogłem się zdecydować.

@SzymonZ: To bardzo fajnie, ale dla innych granie to nadal świetna rozrywka i nie widzę powodu, dla którego mieliby z tej rozrywki zrezygnować.

Dla jednych może to być programowanie, a dla innych granie na gitarze

@SzymonZ: A dla innych granie. Nie rozumiem tego ciśnięcia po grach. W moim życiu gry i czytanie to