Wpis z mikrobloga

Widzę, że jakiegoś Lemigna z PO uraził mój wpis i go zgłosił, więc napiszę ponownie - PO to partia miernot popierana przez miernoty. Bosak zrobił najlepszy możliwy ruch nie popierając nikogo w 2 turze. WKK i Hołownia poparli Trzaskowskiego i teraz miernoty z PO oskarżają ich, że za mało poparli Czaskoskiego. Wszyscy winni, tylko nie św. Rafałek z Czajki
#konfederacja #bekazpo #bekazlewactwa #polityka #wybory
marv0oo - Widzę, że jakiegoś Lemigna z PO uraził mój wpis i go zgłosił, więc napiszę ...

źródło: comment_1594734522180qtm3E1xPHKCOZj4hPq2.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@marv0oo: Niestety, nie ma w Polsce żadnej liczącej się partii wolnościowej. Smutne jest to, że jak pokazała pierwsza tura, ponad 70% Polaków to beton polityczny, który widzi tylko PO i PiS. Mam nadzieję, że w końcu Naród się przebudzi. Chwała Wielkiej Polsce!
  • Odpowiedz
@marv0oo: #!$%@?. Jakies gowno warte wpisy zaczynaja byc jakas wiedza mistyczna wrecz religia (gdzie kazdy sobie cos dopowiada). Wezcie se na wstrzymanie.

Z tym bosakiem to bylo tak do pewnego momentu az wypowiedzial sie bardziej po stronie pisu wiec to takie #!$%@? rowniez.
  • Odpowiedz
@kodyak: jakieś? Wpisy publikowane i rozpowszechniane przez redaktorów GW i Newsweeka to jest JAKIEŚ? To wszystko są media proPOwskie, to nie jest JAKIEŚ. I tego jest więcej, znacznie więcej
  • Odpowiedz
I to pie...., że Polska jeszcze nigdy nie była tak podzielona i że Duda wygrał minimalnie

Wybory Prezydenckie Polska:

2020 r Duda 51,2%

2015
  • Odpowiedz