Wpis z mikrobloga

@CudMalina o ile tego można było się spodziewać, co nie zmienia faktu że jest to niewiarygodne i zwyczajnie podłe, tak jednak bardzo negatywnie byłem zaskoczony wypowiedziami pierwszej damy. Kurde... Gdy rządził Kwaśniewski, Komorowski czy nawet Kaczyński, to była pewna klasa, pewien majestat urzędu. Włącznie z pierwszymi damami. Pani Agata wczoraj dała zaś "piękny" popis i nijak nie przydała sobie klasy.
@CudMalina: Pamietam media sprzed 2015 roku. TVP i TVN nadajace przeciw PiS, szkalowanie na pelnych obrotach. W tym ci pierwsi z politycznego nadania. Dzisiaj przejeta publiczna pompuje szambo o jakim w 2015 nikomu sie nie snilo. Zamiast budzic sie z reka w nocniku po roku od wyborow parlamentarnych moze sie ogarniecie wszyscy i za 3 lata zaglosujecie na kogos kto to wszystko znormalizuje ew. po prostu zaora. Dzisiaj biadolenie to musztarda
@Atomus: Oczywiście, że ich prawo. Mnie najbardziej wkurza, że niektórzy łapią się na te propagandę, wierzą w nią i głosują według niej. Nie mam pretensji do tych ludzi, ale właśnie do tych którzy tworzą te obrzydliwe media. Choć trochę mi trudno zrozumieć, że ktoś może popierać Dudę i nie mieć chociaż lekkiej zadry, że on popiera i finansuje ten ściek. Śmiać się można czasami, ale na dłuższą metę retoryka wiadomości powinna
@CudMalina: Ludzie ktorych znam zazwyczaj nie ogladaja serwisow informacyjnych, jesli juz to na weekendzie. O tej porze zazwyczaj pracujemy a jeszcze przed covid19 po pracy przemieszczalismy sie w celach rekreacyjnych lub do domu odsapnac. O 19:30 nikt nie zasiada posluchac co tam na swiecie, te rzeczy czyta sie na komorce z mediow polskich i swiatowych. Chodzi bardziej o poglady na panstwo i dobra pamiec rzadow ostatnich 20 lat. Niektorym pewna ekipa,
@BrytyjkisaTHEBEST #!$%@? to ja ciebie mogę na spaniu, tu jest mój kawałek ziemii i PiS czy po mnie nie zniechęca do pozostania tutaj, na pohybel czarnym i czerwonym. Co nie zmienia faktu ze #!$%@?ć PiS, dawno takiego bagna nie było
@CudMalina: Będziemy mieli dyktaturę partii, ale jakby wygrało PO byśmy też mieli dyktaturę tylko, że korporacji i lobbystów i dziki kapitalizm. I tak źle i tak niedobrze. Póki ludzie będą mieć innych za nic, brak empatii i dochodzić do celów po trupach to każdy system będzie zły.