Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja

jaki samochód do 20k który ma służyć do "wożenia" się prędkościami patrolowymi? powiedzmy że taki samochodzik do sprawiania przyjemności z jazdy. jakieś weekendowe wypady w Polskę i nocne jazdy bez celu. bogaci mają do tego jakieś zabytkowe seci i inne mustangi, a co można według was kupić do zawrotnej kwoty 20tys co dało by taką frajdę z jazdy?
ImeNs - #samochody #motoryzacja

jaki samochód do 20k który ma służyć do "wożenia" ...

źródło: comment_1594633636jmTgGJY4WAPvjglQeJ0BP3.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
Fiat x1/9


@TatoAktywny: o #!$%@?, takie modelu nie znałem (ʘʘ). fajnie coś nowego zobaczyć

@Usted: wszystko pięknie ładnie, ale te co wymieniłeś są absurdalnie drogie w utrzymaniu przez to że większość została zaniedbana przez swoich poprzednich właścicielu których nie było stać na te auta. a szkoda, bo to ciekawa motoryzacja
  • Odpowiedz
@Judicator: cały czas myślę o zwykłej legend III. bo lubię styl limuzyn. a nie jest tak zajechana jak bmw czy inne auta z napędem na tył. bo była za wolna dla młodych gniewnych
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: ostatnimi czasy dość mocno wyleczyłem się z fordów. a miałem już kilka. ostatni tak mi dał popalić że póki co nie chce myśleć nawet o tej marce. do tego stopnia się załamałem, że na następcę tymczasowego wybrałem opla. myślę ze to wiele mówi :D
  • Odpowiedz
@Usted: w jagach boję się kosztów serwisu. ktoś tu już parę razy opisywał przygody z tą marką. nie mam na to czasu ani chęci. praca już mi za dużo stresu daje. auto ma być relaksem
  • Odpowiedz
@ImeNs no ja tam też miałem najpierw mk3 przez 4 lata zero problemów a potem cmaxa i silnik się #!$%@?ł ale to niewiele mówi o całej marce. To może jakiegoś cabrio ,meganke np? Nie ma nic lepszego jak wieczorne nagrzane miasto i głowa pod gwiazdami, albo jedziesz sobie taką nagrzaną lokalną drogą i wpadasz do lasu a tam i chłodniej i zapachy leśne..
  • Odpowiedz