Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3505
#wybory Do wszystkich, którzy smieszkowali na kartach wyborczych jednocześnie robiąc nieważny głos .
Dla mnie jesteście chodzącymi przewodami pokarmowymi.
Pozdrawiam serdecznie
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale zdajesz sobie sprawę że mogli równie dobrze zagłosować nie po twojej myśli. Jak byś ich wtedy nazwał?


@zwodzio: Niech sobie głosuje jak chce. Ale jaki jest sens oddania nieważnego głosu.
Jedynie co to

-tracisz czas na stanie
  • Odpowiedz
@Szczodry_Pazdzioch: wszystko mi jedno czy wygra duda, czy trzaskowski to wszystko te same brudne mordy i kolesie, a wam wpoili do lba dura wojenke i maja pozywke na takich wlasnie idiotach co to sa bardziej przeciwko niz za, ani jeden ani drugi w nawet najmniejszym stopniu nie odpowiada moim przekonaniom, a nie bede glosowac z nienawisci, wiec swoj obowiazek wykonalem i na wybory poszedlem, jednak glos oddalem niewazny a ty
  • Odpowiedz
@mango2018 ano sens jest taki, że pokazujesz że się interesujesz, zależy ci, tylko nie masz na kogo zagłosować.
W poprzednich wyborach prezydenckich oddałem właśnie taki świadomy nieważny głos. Tym razem głosowałem przeciw.
Politycy mają w dupie tych co nie chodzą na wybory, bo uważaj że dla tych co nie głosują jest wszystko jedno.
Ale jakby tak się okazało że zostało oddanych z kilkanaście procent głosów nieważnych, to już co innego, duża
  • Odpowiedz
Politycy mają w dupie tych co nie chodzą na wybory,


@zwodzio: Tak samo w dupie mają głosy nieważne. Dla mnie taki protest, to protest na poziomie gimbazy. Jakby było 11% głosów to wiesz co politycy by zrozumieli:
-że karty do głosowania były nieważne, wybory źle zorganizowane itp

Tyle by zrozumieli.
  • Odpowiedz
@mango2018:
Jak dla mnie to
1. Głos nieważny to też głos sprzeciwu - mam nadzieję że media wspomną o tym że ogromną ilość głosów była na ani jednego kandydata.
2. Głos nieważny to jednak oddana karta której nie można już sfałszować- mówię tu o kartach zakreślonych na obu kandydatów.
  • Odpowiedz
@MajorWinters: Ktoś chciał spełnić swój „obywatelski obowiązek” jednocześnie nie pasował mi żaden kandydat. Oddając nieważny głos w jakiś sposób wspierasz zwycięzcę wyborów. Sam nie głosowałem, ale dla mnie osoba która oddała nieważny głos jest mniejszym debilem niż ta, która wierzy że którykolwiek z tych dwóch panów zmieniłby coś na lepsze w naszym kraju.
  • Odpowiedz
1. Głos nieważny to też głos sprzeciwu - mam nadzieję że media wspomną o tym że ogromną ilość głosów była na ani jednego kandydata.


@badtek: skoro tak uważasz. Ja tego tak nie traktuje, a raczej traktuje jako głos sprzeciwu, ale chyba tylko dla samego siebie, bo równie skutecznym sprzeciwem będzie klaskanie z oburzenia w zaciszu własnej toalety.
  • Odpowiedz
: glos niewazny wobec zelaznego moher komando Dudy oznacza de facto glos na pisiora. Jesli nie ma twojego kandydata to powinienes glosowac twk aby partia nie miała większości wszedzie. Wtedy jest cien szansy na blokowanie glupich ustaw


@RozbrykanyKartofelek: dalej żyj w przekonaniu, że musisz wybierać pomiędzy duopolem PiSPO, niewolniku. Dalej wspieraj ten duopol, bo przecież jak rządzą jedni, to trzeba oddać głos na drugich i przytrzeć nosa tym pierwszym. Problem
  • Odpowiedz