Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3505
#wybory Do wszystkich, którzy smieszkowali na kartach wyborczych jednocześnie robiąc nieważny głos .
Dla mnie jesteście chodzącymi przewodami pokarmowymi.
Pozdrawiam serdecznie
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wow, wy #!$%@? za grosz nie szanujecie demokracji, o ktora tak walczycie, oraz praw innych ludzi
  • Odpowiedz
@MajorWinters: Mnie zastanawia jaki w ogóle jest sens pójścia na wybory i oddanie nieważnego głosu. Przecież to dokładnie tak samo, jakby w ogóle nie poszli. Ludzie naprawdę chyba mają za dużo czasu i nie mają co robić ze swoim życiem, skoro mają czas, żeby stać w kolejce zupełnie po nic.
  • Odpowiedz
@MajorWinters mocno popieram. Jeśli końcowe zwycięstwo będzie przewagą poniżej 1% to te wszystkie #!$%@? śmieszki bezbeki powinny dostac komisyjnie #!$%@? do dupy. Długopis będzie #!$%@?ł ustawy nocą kolejne 5lat. Nastraszeni durnym lgbt, zapominacie o ważniejszym, że samodzielne rządy jednej partii mając swojego człowieka pod żyrandolem to najgorsze co może nas czekać. 5 lat było za mało. Nawet mi was nie żal. Zbyszek miał rację. Was trzeba #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@MajorWinters: Mnie zastanawia jaki w ogóle jest sens pójścia na wybory i oddanie nieważnego głosu. Przecież to dokładnie tak samo, jakby w ogóle nie poszli. Ludzie naprawdę chyba mają za dużo czasu i nie mają co robić ze swoim życiem, skoro mają czas, żeby stać w kolejce zupełnie po nic.


@mango2018: To samo można powiedzieć o pójściu na wybory i oddaniu ważnego głosu. Szansa, ze akurat Twój głos
  • Odpowiedz
nie ważny głos to tez głos protestu - jeżeli w równym stopniu nie popierasz ani jednego ani drugiego kandydata


@RobenPL: Protest na poziomie gimbazy, który de facto kompletnie nikogo nie obchodzi.
  • Odpowiedz