Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3505
#wybory Do wszystkich, którzy smieszkowali na kartach wyborczych jednocześnie robiąc nieważny głos .
Dla mnie jesteście chodzącymi przewodami pokarmowymi.
Pozdrawiam serdecznie
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widocznie sporo ludzi pomyśli o tych nieważnych głosach, niewykluczone że część zastanowi się po co one zostały oddane


@powaznyczlowiek: Nikt o nich nie pomyśli. Dyskusja potoczy się na wykopie, na kilku innych portalach a jutro komisja opublikuje wyniki i nieważne głosy będą obchodzić kogokolwiek tak jak zima w 1998 w Płyćwi

No ale jak to sposób zademonstrowania dla samego siebie, żeby poczuć się dobrze, to może i jestem w jakiś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MajorWinters: ojoj nie poplacz się po*** PiS teraz PiS będzie *** was aż was kukłę będą swedzialy wasz płacz na wykopie to maks co mozecie zrobic a wasz potezny ruch zostal pokonany przez grupe emerytow jestescie zalosni
  • Odpowiedz
@MajorWinters xD idź na marsz z napisem konstytucja, demokracja. A tak ogólnie to sugeruje zapoznać się z prawami wyborczymi jeśli ci to przeszkadza to walcz o zmianę ustroju a nie obrażasz ludzi z prawami wyborczymi. Dno
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima: ale ja w 1 turze nie glosowalem na PO ani PIS :) w drugiej wybralem opcje prezydenta z innego obozu celem oslabienia c-------o rządu pis. Co mogloby prowadzic do poczatku końca tej chorej partii i fanatyka Jarka. Nie wiązałem innych nadziei z RT oprpcz wetowania ustaw pisanych na kolanie i glosowanych o 3 w nocy
  • Odpowiedz
@MajorWinters:
Także chciałem oddać głos nieważny.
Jednak po wpisach pewnych dzbanów z piwnicy, którzy zbierali masę wpisów na mirko za swoją propagandę, propagandę która piętnowali, a sami robili to samo, zagłosowałem ważnym głosem.
Jestem przeciw , *, jednak te dzbany, zmusiły mnie do zagłosowania za złem, którego nie chciałem.
Nachalna propaganda pod szyldem obiektywizmu.
  • Odpowiedz
@RozbrykanyKartofelek: i tym samym dajesz im pożywkę do dalszego trwania w wojence. Jest kryzys, w ciągu następnych kilkunastu miesięcy poczujemy go na własnej skórze. Czy wygra PiS, czy wygra PO to i tak jeden syf. Jak wygra PAD, to może wszystko pójdzie na PiS. Jak wygra Trzaskowski, to może będzie im to jeszcze utrudniał bardziej. Nie widzę żadnej różnicy
  • Odpowiedz
@MajorWinters: nie poszedłem wcale, w dupie mam te igrzyska s----------a. Głosowałem w pierwszej turze i po przeczytaniu twojej wypowiedzi mam prawo powiedzieć: większość Polaków to kretyni i idioci bo dwóch najgorszych kandydatów, będących tylko awatarami zaplecza politycznego dostało się do drugiej tury. Jeśli to jest demokracja to mam ją w dupie i wole monarchie i zabobon oświecona intelektualistko.
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa co takiego dobrego zrobiłeś oddając nieważny głos, poza zmarnowaniem swojego czasu? Mój kandydat spadł z rowerka w pierwszej turze, ale trochę patrząc dalej, zgodnie z tym co napisałem, stawiam teraz na utrudnienie samowolki jedynej slusznej partii. Pisak przepchnie wszystko co mu podsuną. Pretensje możesz mieć głównie do tych, którzy na pierwszą turę nie chodzą. Frekwencja 65%, to kpiny są.
  • Odpowiedz