Wpis z mikrobloga

Urabiałam babcie przez wiele tygodni, ale w końcu udało się i zagłosowała na moich oczach na wiadomo kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet sprawe z pedofilem broniła "bo to rodzina" lol i "bedo nam dzieci pedalić" ale w końcu stwierdziła "wasza przyszłość jest ważniejsza, a wy pewnie wiecie lepiej ode mnie to zrobię to dla was" ()
#bekazpisu #wybory
  • 82
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@hpiotrekh: Prości ludzie nie wyobrażają sobie kwoty takiej jak 70mln, 120mln a co dopiero 2mld. Dla nich to jest po prostu dużo. A 60k to coś co mogą teoretycznie osiągnąć i wiedzą co mogli by za to kupić (jakieś auto np). Fajne wytłumaczenie widziałem z tymi 2mld, za 2mln kupić można 4 nieruchomości, za 2mld kupisz juz 4 000 nieruchomości, dlatego u Jankesów taką ważną rolę spełniają boiska albo baseny olimpijskie
@odislaw: oczywiście. po nich to spływa i dla nich chyba jestem nawiedzony xD

Przed 1 turą wyśmiewali Hołownie co to by z niego był prezydent, jak nie wie ile art. jest w konstytucji (chyba powiedział jakiś nieistniejący) xD

Jeden zadzwonił do sztabu dudy w tym tyg. pytać dlaczego obiecał możliwość wcześniejszego przejścia na emeryturę, a tego nie ma. (coóś takiego)
Przecież od razu by miał milion głosów więcej. (Ale powiedział, że
@janabanana: jak dla mnie to w ii turze można z zamkniętymi oczami malować krzyżyki długopisem po tej karcie. Rozumiem, że stare ludzie się tym ekscytują, ale młodzi? Zawsze mnie to dziwi. Dla mnie to wybór między postkomuna x i postkomuna y.
Zresztą jak pisałem wcześniej, starych ludzi to w pewnym sensie rozumiem. Ale młodych za #!$%@?. Godzą się na > wspieranie nieróbstwa i patologii zamiast próbować isć w kierunku oszczędniejszego i przyjaźniejszego państwa. Gardzę


@hpiotrekh: jak nic nie zmienimy to kiedyś obudzą się w polskiej Wenezueli albo Białorusi i będzie płacz, ale wtedy może być za późno