Wpis z mikrobloga

Urabiałam babcie przez wiele tygodni, ale w końcu udało się i zagłosowała na moich oczach na wiadomo kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet sprawe z pedofilem broniła "bo to rodzina" lol i "bedo nam dzieci pedalić" ale w końcu stwierdziła "wasza przyszłość jest ważniejsza, a wy pewnie wiecie lepiej ode mnie to zrobię to dla was" ()
#bekazpisu #wybory
  • 82
  • Odpowiedz
@pablomike71:

wygrana Trzaskowskiego za bardzo nie polepszy naszej sytuacji tylko ja jeszcze bardziej skomplikuje.

dawno takich bzdur nie czytałem. Nie #!$%@?, lepiej mieć monopol Kaczafiego który dąży do drugich Węgier.
Niby młodzi....
  • Odpowiedz
@janabanana:
Nie pochwalam agitacji członków rodziny, nawet jeśli ich głos jest mi nie na rękę, to jest ich głos a nie mój. Nie mnie o nim decydować.

"Inwestycje w Polsce jako procent PKB (nakłady brutto na środki trwałe) spadały z poziomu 20,7% w 2011 r. do 18,6% w 2019 r. W tym samym okresie inwestycje w Unii Europejskiej (średnia dla 28 krajów) wzrosły z poziomu 20,1% do 21,2%." Nie ma
  • Odpowiedz
  • 0
@janabanana: #takbylo nie zmyślasz lol. ( ) uszaty Urban fejs

Mój kolega gej z Lublina tak się poczuł wyobcowany z LGBT po wizycie w Błękitnej Ostrydze we Wrocławiu że od tamtej pory głosuje zawsze i wszędzie przeciwko ideologii LGBT i Gender. Podesłał mi na kogo glosowal i zrobił naprawdę dobry wybór.
  • Odpowiedz
@janabanana: rzeczywiście zrobiłaś bardzo dobry uczynek nakłaniając babcie żeby zagłosowała na Trzaskowskiego [] ty widziałaś chociaż 2-3 jego przemówienia? Nie wydaje ci się dziwne że chłop już popiera wszystko i wszystkich żeby tylko wygrać te wybory? Powinny być jakieś testy na inteligencję zanim obywatel dostanie kartę do głosowania.
  • Odpowiedz
@janabanana: wiadomo, sprawa z pedofilem jest najważniejsza w momencie głosowania. To jest właśnie jakość debaty w Polsce. Podatki i inwestycje - nie, LGBT oraz marginalne sprawy - najważniejsze! Ha tfu na Was wszystkich lemingi #!$%@?. Jakość debaty publicznej to dno.
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: słuchaj, ale jak ktoś jest nierobem z natury, to 500+ czy inne socjale nic tego nie zmienią, bo czy socjal dostanie czy nie to i tak pracować nie będzie. Więcej zarobi z żebractwa i kradzieży niż z socjali. Ludzie tak #!$%@?ą że 500+ to wspieranie nieróbstwa i patoli, młodzi ludzie z dziećmi na starcie są wyzywani od patusów nawet jeżeli oboje rodzice są pracujący, to jest krzywdzące i niesprawiedliwe.
  • Odpowiedz