Wpis z mikrobloga

Urabiałam babcie przez wiele tygodni, ale w końcu udało się i zagłosowała na moich oczach na wiadomo kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet sprawe z pedofilem broniła "bo to rodzina" lol i "bedo nam dzieci pedalić" ale w końcu stwierdziła "wasza przyszłość jest ważniejsza, a wy pewnie wiecie lepiej ode mnie to zrobię to dla was" ()
#bekazpisu #wybory
  • 82
  • Odpowiedz
@janabanana Przecież tu się #!$%@? nic nie zmienia a Polacy to chyba gorsi od karaluchów. Teraz każdy się zachwyca Trzaskowskim i PO, no #!$%@? nie wierzę. Jak wygra to za 5 lat będziecie głosować na kandydata PISu bo was platforma wyruchała xDD
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Kiedyś zagłosowałem za ** i namówiłem do tego babcię. To był najgorszy błąd jaki popełniłem. Strasznie się tego wstydziłem i nie chodziłem na wybory, aż do teraz.
Nauczyło mnie to, aby nikogo na siłę nie namawiać. Ot, można sobie kulturalnie podyskutować i to wszystko.
A dziadkowie, no cóż, wnuczęta są dla nich najważniejsze i aby ich do siebie nie zrażać zrobią niemal wszystko.
Moja babcia miała niepełne podstawowe wykształcenie,
  • Odpowiedz
szacun, ja siedzę na urlopie na wsi i to co słyszę mnie załamuje.


Oni po prostu wierzą w to co widzą, a złego o pisie nic nie ma, to skąd mają mieć negatywne zdanie?

Oni widzą aferę z wyjazdem do brazylii za 60k, ale nie widzą afery z głosowaniem za 70mln i respiratorami za 120mln.

Oni widzą babę która straciła dofinansowanie (po głosowaniu całej ekipy w pracy jak chyba wyjaśnili) ale nie widzą zwolnienia #!$%@?, dostania 2mld zł i przyjęcia go z powrotem.

Beton jak ja #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: To samo u babci, ona dalej broni pisu i ma identyczne zdanie jak u Ciebie, ale akurat było to szczęście, że miała chwile słabości i argument o przyszłości wygrał. Chociaż dalej mówi, że to nie jest jej kandydat. A ona nawet TVPiS nie ogląda!
  • Odpowiedz
@janabanana: smutno sie patrzy na takich bananów jak ty, ktoś opłacił, później opłacony wymyślił akcje z gwiazdkami, a głąby podłapały i powielają fale hejtu. Ciemna masa kierowana przez pieniądze ludzi u władzy lub chcących u tej władzy być, bez własnego zdania.
  • Odpowiedz
@janabanana: Gratki. Moich rodziców lvl 55+ od 6 lst nie potrafie urobić. O wszystko pytaja bo na niczym sie nei znają. Auta im szukam, zakupy online, dzwonią pytać komu wierzyć z covidem, jaki telefon, jaki komputer, ale kurła na polityce znają się najlepiej na swievie i mam sie zamknąć bo guzik tam wiem.
  • Odpowiedz
To samo u babci, ona dalej broni pisu i ma identyczne zdanie jak u Ciebie, ale akurat było to szczęście, że miała chwile słabości i argument o przyszłości wygrał. Chociaż dalej mówi, że to nie jest jej kandydat. A ona nawet TVPiS nie ogląda!


@janabanana: MAM 18 LAT I GLOSUJE NA DUDE. ZATKALO CIE PAŁO?!
  • Odpowiedz