Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bartek4175: To jest auto nie do zajechania. Prosta konstrukcja, niskie koszty utrzymania i spalanie, którego nowe autobusy nie są w stanie osiągnąć!

@Patobus: ale nie chciałbyś mieć w tym wypadku, np. Zderzenia z tirem, bo składa się to to jak harmonia
@Patobus: super sprawa! Powiedz mi, czy jeżdżąc tak sobie prywatnym autobusem obowiązują Cię te wszystkie tachografy i inne normy czasu pracy? Bo autem sobie ze Szczecina w bieszczady przejadę na jeden raz, jak to wygląda w przypadku jakbym chciał sobie pojechać swoim autobusem?
@j557: Autobus musi mieć tacho, a tacho owo musi być legalizowane. W teorii, w prywatnym przewozie nie obowiązują tematy dot. kierowców zawodowych, ale dla świętego spokoju tarczki wkładam. Max. prędkości i tak nie przekroczę (haha!), a czas pracy i przerwy są dość rozsądne (max 10h dziennie, 90h w ciągu 2 kolejnych tygodni). Żona zrobi prawko za unijne i w podwójnej obsadzie możemy dziabać. :)

Patobus ma reprezentować taki nasz slow life,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Patobus: kiedyś chciałem sobie kupić jakiegoś starego Jelcza czy Autosana i zrobić na zabytek, ale potem stwierdzilem, że ja bym z maluchem miał problem, a co dopiero z autobusem. xD Ale cholera wie, może kiedyś warunki pozwolą to spróbuję.