Wpis z mikrobloga

wulkanizator kaze wymieniac wiec pyta na wykopie.


@ormek: a mirki na podstawie czego mu mają powiedzieć? To trzeba obejrzeć, w ciemno to co najwyżej można mówić lepiej wymienić.
Z resztą jak ja przy samej feldze uszkodziłem rant opony, do dwóch wulkanizatorów stwierdziło, że z tym można spokojnie jeździć.
@KwasneJablko: Nie każdy wulkanizator ci się tym zajmie ponieważ nie każdy udziela gwarancji naprawy boku opony. Podzwoń, popytaj, gdzieś w swoim mieście na bank coś znajdziesz. A naprawa polega na wklejeniu łaty od środka opony i zgrzanie opony od widocznej strony. Co prawda w jakimś stopniu opona straci swoją fabryczną wytrzymałość, ale nie jeździsz na chłodni ciężarowym tylko osobówką to nie masz się czego obawiać ^^ widziałem przypadki, gdzie można było
@paczelok: chyba był brzuszek od wewnętrznej strony, auto przejąłem od taty i nie sprawdziłem opon, a trzeba było ¯\_(ツ)_/¯
Dramatyzmu nie było, poczułem puknięcie z tyłu, zaczął lekko pływać, bez hamowania zatrzymałem się na poboczu i zmieniłem (na szczęście prawe, lewe bym się cykał). Różową wygoniłem za bariery jeszcze z auta
@pilot1123: uf no to szczęście miałeś całkiem, raz mi silnik padł na autostradzie i lotem gołebia zjechałem na pas awaryjny zanim się całkiem zatrzymało ale nieciekawe to było ( ͡° ͜ʖ ͡°)