Wpis z mikrobloga

@KarPaKo: ale typie, zasadniczo to ja mówiłem jedynie o #!$%@? szczęce, która to niby sama w sobie ma ponoć być szlabanem przed seksem, a co w rzeczywistości nie ma aż tak ogromnego znaczenia jak tutejszym teoretykom się wydaje czy tam co sobie woleli wmówić xd
nie ma aż tak ogromnego znaczenia jak tutejszym teoretykom się wydaje


@pap123: ja akurat jestem praktykiem typie szczeka to jedna ze skladowych dobrego ryja, jak go nie masz to dostajesz teksty jak wyzej
@Johnale Niemka czy Szwedka czy Holenderka polaka nie bedzie chciala za nic, niewazne jak bardzo przystojny czy bogaty bedzie. tak samo jak polki nie chca ukraincow czy bialorusinow (z obcokrajowcow ze wschodu znam tylko jednego litwina ktory jest w zwiazku z polka)
"wzrost się nie liczy, to przypadek że mój facet ma 188"

"wzrost i morda nie przeszkadza, to wina twojego nastawienia"

"ja znam brzydkiego i niskiego co rucha co tydzień inną dziewczynę"

"koleżanka siostry przyjaciela szwagra ma niskiego faceta"


@01ab: to trzecie to czesciowo prawda - moj dobry kolega mial moze 165cm wzrostu i mial twarz takiego emo-seby a wyruchal chyba z polowe dziewczyn z okolicy, ale byl pewny siebie i mial
moj kuzyn chad pracowal na budowie w uk przez w sumie 2 lata.Uzbieral tam parenascie przygod z angielkami.Chad jest pozadany wszedzie na swiecie nie zaleznie czy jest bezdomnym,hydraulkiem czy handlarzem warzyw.


@Johnnysinspolscyfani: wyrwanie Angielki na jedna noc to nie jest wyczyn. powiedzialbym ze to jest rownie proste co wyrwanie polki bedac hiszpanem. tam wystarczy miec wszystkie zeby z przodu i spsikac sie jakims perfumem (nawet kuoros tu ujdzie) i juz sie
@tomislawniepelka: Dodatkowo przecietna 16-25letnia kobieta #!$%@? wie o tym ktore panstwo jest bogate,lub ma dobra sytuacje geopolityczna.Interesuje sie ona wzrostem i hunter eyes mezczyzny.Pojmijcie ze kobiety patrza w 99% na ksztalt twarzoczaszki i dlugosc kosci a nie a kolor spodni,maniery czy rase psa nalezacego do potencjalnego partnera.Do tego idac ta logika,ukraina i bialorus sa bogatszymi panstwami niz ghana czy tam inna afrykanska wioska z ktorej ci murzyni majacy byc atrakcyjni dla
Dodatkowo przecietna 16-25letnia kobieta #!$%@? wie o tym ktore panstwo jest bogate,lub ma dobra sytuacje geopolityczna


@Johnnysinspolscyfani: wystarczy ze wie ze jest taki kraj jak polska i stamtad przyjezdzaja do uk czy niemiec pracowac w fabrykach czy na plantacjach. tyle wystarczy zeby dostac minus do mozliwosci stworzenia zwiazku (a tego zapominalem dopisac w poprzednim komentarzu)