Wpis z mikrobloga

@laphroig: To tak nie dziala,odpad z zagranicy to nadal odpad.Gadzi mozg kobiety oraz przedewszystkim EWOLUCJA nie maja pojecia czym jest sztuczny podzial na panstwa/obywatelstwa.Z punktu wiedzenia psychologii ewolucyjnej to #!$%@? ze niby p0lka bedzie chciala brzydala/manleta byle tylko byl murzynem jest bez sensu
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk:

"wzrost się nie liczy, to przypadek że mój facet ma 188"

"wzrost i morda nie przeszkadza, to wina twojego nastawienia"

"ja znam brzydkiego i niskiego co rucha co tydzień inną dziewczynę"

"koleżanka siostry przyjaciela szwagra ma niskiego faceta"
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: nie siedzę za często na tych tagach, nie śledzę tych wszystkich arcyciekawych teorii tłumaczących nieruchanie, dopiero teraz poznaję tę o klątwie #!$%@? szczęki no i niestety ale jest trochę z dupy - jeżeli to jedyna czy tam największa wada a reszta jest mniej lub bardziej okej to śmiało można ruchać i z taką (co prawda nie mam aż takiego #!$%@? jak typy na obrazku no ale i tak to skojarzyłem
  • Odpowiedz
@pap123: No szczęka jest jednym z elementów twarzy. I ja nie twierdze że nie można ruchać tylko że takie cofnięte szczęki nie podobają się kobietom i nie są pożądanym przez nie elementem wyglądu.
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: a ja nie twierdzę że są elementem pożądanym, tylko że jeśli ktoś jest posiadaczem słabej szczęki, nie rucha i tylko tym sobie to tłumaczy, to przegryw owszem jest straszny, no ale leży gdzieś indziej niż wadliwe dna ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pap123: typie jak jest się na amen nieatrakcyjnym to tylko dziwki ci zostają, sam wiem po sobie wszystkie teksty szły a ziomek co ma wiecznie alko impreza dobry ryj ciągle powodzenie. Seks jest taka sama potrzebą no ale jak jesteś miłym gościem to możesz ugrać postawienie obiadu jakiejs karynie
  • Odpowiedz