Wpis z mikrobloga

Poziom feministek, gdy usłyszały, że pewien żołnierz obronił podwładnego przed fałszywymi oskarżeniami o gwałt.

W czasie rzekomego gwałtu żołnierz ten był na strzelnicy z oskarżonym podwładnym i to poświadczył, pokazując też papiery z pieczątką które podpisuje się przy wejściu na strzelnicę.

Wpis na Facebooku

#rakcontent #feminizm #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #wojsko #ciekawostki #heheszki
Pobierz S.....i - Poziom feministek, gdy usłyszały, że pewien żołnierz obronił podwładnego pr...
źródło: comment_1594121437jjg68YkWdzA34dnH6TdqRk.jpg
  • 34
Gdyby nie tak niepodważalny dowód + świadek to żołnierz miałby przesrane.


@zirytowana_plaszczka: teraz ten przełożony może mieć przesrane, bo ta co fałszywie oskarżała odgrazalaa się mediami, a porucznik, która ją broniła szuka na niego haków, między innymi za to, że jest "szowinistą" czyli wymaga od obu płci tyle samo, bo był na misjach gdzie strzelano do niego i wie, że tam dla nikogo nie ma mniejszych wymagań.

Zresztą już mu konto
Mimo wszystko wydaje mi się że realnie nic nie ugrają (tzn. nie straci on stanowiska itp.), w Polsce na szczęście nie ma jeszcze tego co w USA czyli dużej masowej nagonki na faceta i ferowania wyroków, nawet jeśli nie ma ku temu żadnych dowodów.


@zirytowana_plaszczka: gorzej jeśli będą się starały, żeby "niesmak pozostał". Właśnie dlatego tamta straszyła mediami, a ta szuka haków z "szowinizmem".

Ukarany nie zostanie, ale zszargana reputacja to
Ukarany nie zostanie, ale zszargana reputacja to też nieprzyjemne rzeczy.


Niestety ale czegokolwiek by nie zrobił to nie naprawi już swojej reputacji w 100%, chociaż tak jak piszę w USA wszystkie główne media by już na niego wsiadły zanim zdążyłby cokolwiek powiedzieć, u nas jest pod tym względem lepiej. Szkoda że ta kobieta i reszta która jej tak gorąco przytakują nie poniosą żadnej odpowiedzialności.

Właśnie dlatego tamta straszyła mediami, a ta szuka
Niestety ale czegokolwiek by nie zrobił to nie naprawi już swojej reputacji w 100%, chociaż tak jak piszę w USA wszystkie główne media by już na niego wsiadły zanim zdążyłby cokolwiek powiedzieć, u nas jest pod tym względem lepiej. Szkoda że ta kobieta i reszta która jej tak gorąco przytakują nie poniosą żadnej odpowiedzialności.


@zirytowana_plaszczka: na szczęście typ od profilu pisał, że gadał już ze starymi (czyli wyższymi stopniem) i sprawa
Ta, co fałszywie oskarżała została wyrzucona i będzie oskarżona prywatnie o zniesławienie, a inne kary jej nie grożą, bo poszła z tym do dowództwa i nie składała zeznań żandarmerii.


@Strzelec_Kurpiowski: Niby tak, ale za takie fałszywe oskarżenia odszkodowania/kary powinny być naprawdę wysokie i to bez zawiasów o to mi głównie chodziło. Nie wiem, ja bym może nawet to zakwalifikował do kategorii przestępstw które powinny być ścigane z oskarżenia publicznego - bo
Tak się żyje w tej p0lsce gdzie uczy się od dziecka simpowania, to później p0lki czują się jak księżniczki i wypisują taki syf, obrzydliwe.


@komuher: to nie jest kwestia Polski, tylko głupiego kopiowania na ślepo zasad z zachodu.

Zamiast brać od nich to co najlepsze i rozwijać to w swoim zakresie, jedni to ślepo kopiują, bo "zachód wspaniały", a drudzy ślepo odrzucają, bo "zachód zgniły".

A zachód to po pewna kultura
Niby tak, ale za takie fałszywe oskarżenia odszkodowania/kary powinny być naprawdę wysokie i to bez zawiasów o to mi głównie chodziło.


@zirytowana_plaszczka: no na pewno tak powinno być.

Z poważnym podejściem do sprawy gwałtów powinno iść poważne podejście do fałszywych oskarżeń.

Nie wiem, ja bym może nawet to zakwalifikował do kategorii przestępstw które powinny być ścigane z oskarżenia publicznego - bo jak widać zjawisko narasta i będzie narastało.


Niestety u nas
@Strzelec_Kurpiowski: Przecież w p0lsce od dawna panuje kult kobiet, w europie zachodniej co najwyżej pcha się na siłę parytety ale nie jest to aż taki problem jak w polszy. Gdzie od dziecka przygotowuje się chłopców do "wielbienia" kobiet i tworzy się tak księżniczki, wystarczy spojrzeć na statystyki samobójstw w europie zachodniej i p0lsce w stosunku kobiety-faceci oraz czego wymaga się od danych płci.