Wpis z mikrobloga

Poziom feministek, gdy usłyszały, że pewien żołnierz obronił podwładnego przed fałszywymi oskarżeniami o gwałt.

W czasie rzekomego gwałtu żołnierz ten był na strzelnicy z oskarżonym podwładnym i to poświadczył, pokazując też papiery z pieczątką które podpisuje się przy wejściu na strzelnicę.

Wpis na Facebooku

#rakcontent #feminizm #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #wojsko #ciekawostki #heheszki
Pobierz S.....i - Poziom feministek, gdy usłyszały, że pewien żołnierz obronił podwładnego pr...
źródło: comment_1594121437jjg68YkWdzA34dnH6TdqRk.jpg
  • 34
Przecież w p0lsce od dawna panuje kult kobiet, w europie zachodniej co najwyżej pcha się na siłę parytety ale nie jest to aż taki problem jak w polszy. Gdzie od dziecka przygotowuje się chłopców do "wielbienia" kobiet i tworzy się tak księżniczki, wystarczy spojrzeć na statystyki samobójstw w europie zachodniej i p0lsce w stosunku kobiety-faceci oraz czego wymaga się od danych płci.


@komuher: co innego gdy kult kobiet wynika z ich
Yup w końcu się to u nas zmienia wraz ze zmianą pokoleniową, ale dalej są miliony spermiarzy gotowych na wszystko ażeby księżniczka raczyła spojrzeć :)


@komuher: nie należy patrzeć na sam internet, bo to głównie w nim to się dzieje. W realu atencja kobietom raczej spada, bo ludzie ogólnie ograniczają kontakty społeczne, zwłaszcza te spontaniczne.
Skąd przekonanie, że to feministka? Jej wypowiedź nie ma nic wspólnego z feminizmem, bardziej z mizoandrią. Nie, to nie jest to samo.


@choochoomotherfucker: z tekstu o tym, że kobiety są prześladowane i że dlatego trzeba im wierzyć nawet gdy nie mają dowodów, a jak ktoś nie wierzy, to mizogin.

Typowy mindset feministek walczących.
@Strzelec_Kurpiowski: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny synek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie nasze kobiety madki p0laki ,i tak wyjątkowe i ważne bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz
czemu prawictwo to coś obraźliwego?


@JakTamCoTam:
To jest taka wersja damska "jesteś brzydki", ale przy okazji tak jakby podpierasz się zdaniem wszystkich kobiet na świecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)