Wpis z mikrobloga

@Drozdzowka Jest na świecie jedna osoba która mnie kocha ze szczerego serca (wbrew ekspertom z Wykopu takie osoby istnieją, trzeba trafić) i vice versa. Jestem szczęśliwy że ją mam i dla niej, żebyśmy mogli razem cieszyć się życiem. Oczywiście nie można ciągle uśmiechać buzi bo robią to jakieś narcystyczne instagram #!$%@? bananowe, ale w przypadku jakiegoś smutku jedna osoba podnosi drugą i żyje się dalej.
@Drozdzowka otwieram oczy i mysle "ja #!$%@? znowu" załatwiam poranną toaletę po czym robie sniadanie i myslw jak bardzo mam dość wszystkich dochodze do wniosków ze mimo wszystko #!$%@? to zycie ze względu że nic nie jest tak jakbym chciał. Uśmiecham sie do ludzi bo jak ktos się usmiecha to znaczy ze jest szczęśliwy a wszystko obracam w żart. Ludzie których poznaje pytają jak to robie ze mi wszystko wychodzi i jak
@Drozdzowka: Wstaję rano i witam kolejny piękny dzień.
Ogółem to trzeba zmienić nastawienie. Przez bite kilka lat byłem bardzo nastawiony na jakieś zmiany, na zmiany środowiskowe, wymagałem tego poniekąd od niektórych osób. Przejmowałem się wszystkim, martwiłem się zdaniem innych i chciałem w ich oczach wyglądać jak pan.
Od dość niedawna po prostu się niczym nie przejmuję, jestem ciekaw co przyniesie mi kolejny dzień. Cieszę się nawet drobnymi rzeczami, jak oglądanie gdy
@iThink: jak dobrze, że mnie znasz. Nie będę Ci się tłumaczyć, ale musisz wiedzieć, że wygląd czy płeć nie ma na to wpływu. Wpływ mają doświadczenia życiowe. Dziś np boje się dzwonić przez telefon, unikam domówek, znajomych, nie lubię chodzić do lekarza bo tam zawsze siedzą ludzie. Mam zryty beret, bo rodzice wychowywali mnie w poczuciu wstydu, winy, potem szkoła i inni ludzie kreowali u mnie ten schemat. Doksztalc się troszkę,
@Drozdzowka: kiedy ma się założenie "leżeć i pachnieć" to nie dziwne, że każda aktywność sprawa problem. Po prostu przestań być księżniczką i p0lką, a życie od razu stanie się lepsze. Kobieta nie może mieć depresji czy fobii społecznej ponieważ one wynikają z wrażliwości i myślenia czyli czegoś co kobieta nie posiada z założenia
@iThink: a skąd wniosek, że mam takie założenie? Masz troszkę skrzywiony obraz kobiet, ale nie będę Cię zmieniać, nie jestem terapeutką. Przykro mi, jesli ktoś Cię skrzywdził, ale to nie tak działa :)
@Drozdzowka: Ważnym jest też, aby uświadomić sobie "co ze mną jest nie tak?".
Zacząć nad tym pracować i znaleźć osobę która będzie motywacją albo nawet zwierzaka.
Też nie lubię domówek, też nie lubię dzwonić przez telefon a znajomych mam kilku - przynajmniej względnie prawdziwych.
Nie lubię komunikacji miejskiej i tłoku. Nie jest to w żadnym stopniu fobia społeczna. Po prostu pewna część mnie jest introwertykiem, aż tyle.
Moi rodzice praktycznie mnie