Wpis z mikrobloga

Odkładając co miesiąc 1000 zł z pensji za 40 lat uzbierasz 500 tys zł i będziesz sobie mógł kupić mieszkanie 40 metrowe na osiedlu strzeżonym na Mokotowie do tego jakiś fajny samochód rocznik 2050 silnik 2.0 #gownowpis
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@to_nie_tak_jak-myslisz: to zainwestuj 100 000 i pokaż mi za rok że masz zyski rzędu 10%. Książka wyszła parę tygodni temu więc wszystko co tam się znajduje to jak na razie to tylko teoria. Rynek akcji złota i nieruchomości częściowo loteria. bezpieczna inwestycja to lokata z której ta gra nie nie ma żadnego zysku może jeszcze do tego dochodzą obligacje skarbowe z którym można wyciągnąć 2 3% powyżej inflacji
  • Odpowiedz
@czlowiek_malpa_z_ochrony: ksiażka może i nowa, ale większość konceptów w niej zawartych jest bardzo stara i przetestowana w praktyce, przepisana chociażby z ksiazek Grahama.
Ja w zasadzie żyje z inwestowania, a przynajmniej inwestycje to mój główny dochód. Przez długi okres czasu osiagałem zwroty powyżej 100% rocznie na nieruchomościach (z tym że takie zwroty wymagaja dzwigni w postaci kredytu). 10% przy dobrze zbudowanym porfelu to jest norma
  • Odpowiedz
Przez długi okres czasu osiagałem zwroty powyżej 100% rocznie na nieruchomościach (z tym że takie zwroty wymagaja dzwigni w postaci kredytu).


@to_nie_tak_jak-myslisz: pytanie tylko ile osob cie teraz nienawidzi, czy to sasiedzi lokalu pod airbnb czy ci ktorych flipowałaś
  • Odpowiedz