Wpis z mikrobloga

@psposki: Tylko testosteron i trochę irytacji( ͡° ͜ʖ ͡°) "siłownie" wolą kupić nową bieżnię niż sztangę która przy 200kg nie gibie się w ten sposób że można wachlować osobę stojącą za tobą xD I nawet to rozumiem bo więcej osób skorzysta z bieżni niż założy 200kg xD
  • Odpowiedz
@Darksed: Oprócz "porządnej" ławki i eleiko na S4 resztę znajdziesz (Bemowo, Ursus, Bielany na pewno). U Burneiki chyba jest wszystko, w FitOne chyba nie da dużych hantli tylko
Aaa właśnie pomyślałem o Impuls na ul. Daniłowskiego, tylko chyba tam też nie ma 60kg+ ale reszta jest
I jeszcze tam gdzie teraz Karkuła ćwiczy ale nie jestem pewien gdzie on urzęduje, napisz do niego na insta
  • Odpowiedz
@Poemat: Na S4 będę chodził na co dzień xD ale szukam jeszcze jakiejś gdzie będę mógł pójść raz w tygodniu na ciężki trening xD zaraz sprawdzę te o których napisałeś.
  • Odpowiedz
@Darksed: też tego nie rozumiem, czemu na siłownię kupują te gówniane sztangi crossfitowe, które bujają przy 100kg na siadach. Przecież dużo lepsze i praktyczniejsze trojbojowe kosztują podobnie.
  • Odpowiedz
Wymagania hantle 60kg+, racki/monolift, deadlift bar/SSB/eleiko i porządna ławka do wyciskania.


@Darksed: To jest śmieszne, raptem kilka rzeczy, też nie jakiś niesamowicie drogich... a okazuje się że w całym kraju drobny ułamek siłowni to ma, spełnia takie wymagania.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: @Poemat: @Darksed: U mnie na slonsku kazda silka z sieci Smart Gym to wszystko ma (bylem na 2 i obie mialy) Tzn. oprocz deadlift bara. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moze wlasnie warto z najwiekszych sieciowkach sie rozejrzec? One maja najwiekszy kapital to i moga inwestowac, zeby przyciagac jak najwiecej roznych osob.

Ale warto wspomniec, ze monolift uzywany widzialem 1 raz. Wiec
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Popyt kształtuje podaż ¯_(ツ)_/¯


@Poemat: No niby tak, ale zwykli bywalcy siłowni nie wiedzą z jakiej sztangi korzystają tak naprawdę, a moim zdaniem dla osoby, która przychodzi coś tam pomachać to przecież standardowa trójbojowa sztanga będzie bardziej praktyczna, bezpieczniejsza, wygodniejsza i po prostu lepsza od przy wszystkich wyciskaniach, wiosłach, czy ciągach. Więc nie wiem dlaczego standardem są te kiepskie crossfitówki, które do crossfitu też pewnie się nie
  • Odpowiedz
@urak666: Bo taka zwykła crossfitowa kosztuje śmieszne pieniądze w porównaniu do trójbojowej, poza tym właściciele mają w nosie praktykę, bezpieczeństwo, wygodę swoich nieświadomych w 90% klientów
  • Odpowiedz
@urak666: A to nie jest tak, ze one po prostu sa tansze? Dodatkowo przecietny "kowalski" pracuje na takich ciezarach, ze moglby dzwigac na drewnianej i tez nie zauwazy roznicy
  • Odpowiedz