Wpis z mikrobloga

@duncanidaho2: Mysle ze jedynie on może na te pytania odpowiedzieć. Ponoć jest właścicielem dobrze prosperującej firmy budowlanej. Wiec jeśli to prawda to kasę ma. A ten kącik to pewnie kącik jego chwały i dawnych wspaniałych dni, kiedy właśnie miał podbić świat a przynajmniej Polskę. Pewnej go duma boli ze nie poszło. Bo kasa kasa ale ambicje to ważna sprawa
  • Odpowiedz
I ja na to czekam


@Alianorem: ktoś tam widział go na żywo? nie można z nim pogadać, że na serio Maks, co ty robisz, idź do doktora, weź proszki, zacznij terapię. Chorować to ludzka rzecz - zdarza się najlepszym - istnieją różne możliwości leczenia, po pierwsze porozmawiać.

Jeżeli ktoś go zna blisko, to ciągle bardzo mnie nurtuje, czy on naprawdę nie ma jednego pokoju na porządne mini studio, albo na
  • Odpowiedz
@Niekolega: Ciężko mi uwierzyć w tą firmę, w przypadku człowieka, który w swoich wypowiedziach zaczyna już zbliżać się do poziomu największych foliarzy.
Jako osoba, która ma totalnego #!$%@? na puncie technologii, i dążenie do coraz lepszej jakości, ciężko mi też przyjąć że można z własnej woli korzystać z tak ekstramalnie niewygodnego sposobu tworzenia i montażu wideo, na tych magnetowidach / betacamach.
Ale nie mogę wykluczyć, że cała jego działalność od
  • Odpowiedz
Ok, co poszło nie tak? 20 lat temu Max był megagwiazdą i miał polski światek u stóp.


@The_Orz: No obecnie jest prezydentem z tego co kojarze( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Alianorem: jak dla mnie to są 2 opcje. Albo mu na psyche siadło / odwaliło od dragów, albo to wszystko to teatrzyk pod wyciąganie hajsu od swoich rycerzyków.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@The_Orz: Ameryka nie jest dla Polaków po prostu. Zobaczcie co odwala amerykańska Polonia. Kolonko. Cejrowski (polecam jego kanał na YT jak ktoś śledzi szurprawice, odpływa ostro).
  • Odpowiedz
@adadab: to jest bardzo ciekawy trop. Ja raczej myślałem o kokainie i powiązanych z jej używaniem zaburzeniach paranoidalnych, ale opioidy to chyba nawet bardziej prawdopodobna diagnoza.
  • Odpowiedz