Wpis z mikrobloga

@The_Orz: Ze znanego i lubianego przez wszystkich twórcy bardzo materiałów z USA, stał się odklejonym szurem.
Żeby było zabawniej na słynnym materiale o punkcie nemezis Max ma na sobie DOKŁADNIE TEN SAM KRAWAT CO 20 LAT TEMU na zdjęciu z Rostką. Po prążkowanych garniturach też widać że lata świetności mają już dawno za sobą. O magnetowidach które ma w tle nawet nie mówię.
Widać że albo nie ma kasy, albo totalnie
d.....2 - @The_Orz: Ze znanego i lubianego przez wszystkich twórcy bardzo materiałów ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Ok, co poszło nie tak? 20 lat temu Max był megagwiazdą i miał polski światek u stóp.


@The_Orz: stało się to, że Max myślał, że jest megagwiazdą i ma polski światek u stóp
  • Odpowiedz
@The_Orz: A według mnie to on może miał jakiś wypadek i zaczął brać opioidy które w stanach wypisywane są jak cukierki. Uzależnił się i mu #!$%@?ło, nie ma szans żeby na trzeźwo tak #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@The_Orz: Ja też sobie często to pytanie zadaje. Za czasów mojej podstawówki to Kolonko był idolem chłopaków, podziwiali go, że siedzi w Stanach, dużo wie, umie angielski (dla kilkulatków takie rzeczy to było osiągnięcie ogromne). Teraz zachowuje się jak idiota xD
  • Odpowiedz
@The_Orz: Czasami po prostu tak się dzieje, że człowiek traci wszystko, więc nie ma już nic do stracenia. Raczej nie miał już zbyt wiele do stracenia, więc obudził w sobie złe "ego" i pozbył się moralności. Na dłuższą metę to mu się nie opłaci, ale póki co "cośtam" uzyska.
  • Odpowiedz
  • 7
@The_Orz Albo jest trollem dekady, nie ma już pomysłów na YT, hajs się zgadza i wrzuca jakieś randomowe bzdury żeby trochę zarobić, albo bardzo mocno potrzebuje pomocy. Schizofrenia, guz mózgu, ten kaliber.
  • Odpowiedz