Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego tak korporacje #!$%@? wszędzie te żałosne LGBT? Bo głównymi nabywcami produktów oferowanych przez korpo są dzieciaki w wieku od 11 do 20 paru lat. A te z natury lubią się buntować przeciwko światu swoich starych, tradycjom itp. a więc i tym samym popierać ideologie, które są w opozycji do tych konserwatywnych ideologii. Faktem jest, że później 95% dzieciarni z tych buntowniczych głupot wyrasta i dosyć często się później tego wstydzą, że byli takimi debilami. Mimo wszystko te głupie dzieciaki kupują później właśnie te debilne tęczowe produkty korporacji, która dzięki temu zarabia na frajerach, bo jakiś nastoletni przygłup myśli, że jak kupi torebkę w 6 kolorkach, to walczy o to, żeby pedały mogły się na ulicach rypać w dupsko... xD Nie, nie mój drogi... xD jesteś zwykłym frajerem na którym korporacje zarobiły, a które mają w dupie homosi! xD
#takaprawda #lgbt #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #korposwiat #korpo
Pobierz J.....y - Wiecie dlaczego tak korporacje #!$%@? wszędzie te żałosne LGBT? Bo głównymi...
źródło: comment_1593927634vcvAcUDdaQgpuRwyxvRDhI.jpg
  • 75
Bo głównymi nabywcami produktów oferowanych przez korpo są dzieciaki w wieku od 11 do 20 paru lat.


@Jestembogaty: Masz na to jakiekolwiek badania, bo jestem właściwie na 100% pewien, że tak nie jest.
@Jestembogaty: 11 - 20 głównymi konsumentami? Co ja czytam. Skąd niby mają na to kasę? Kto im daje kredyty? Niestety nie ma kategorii 11-20, a jedynie wrzucili wszystkich w do 25, ale nawet tak ilość kasy w innych kategoriach jest dosyć przytłaczająca ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.bls.gov/opub/btn/volume-4/consumer-expenditures-vary-by-age.htm
Pobierz Wibrujacycymbalek - @Jestembogaty: 11 - 20 głównymi konsumentami? Co ja czytam. Skąd ...
źródło: comment_1593953139zLWZMx8xmBs61piowCEltD.jpg
@Jestembogaty: wpychanie wszędzie lgbt to jest po prostu biznes, myślisz, że ich obchodzi los osób o innej orientacji? #!$%@?, znam parę osób homoseksualnych, miałem okazję też pracować z jedną dziewczyną i z charakteru zajebista osoba, z którą można było pogadać o wszystkim i do tego nie narzucała swojej orientacji ani jej nie podkreślała.

Podobnie jest z rasizmem, napędzają ją teraz ci, którzy rzekomo z nim walczą, tak samo jest z lgbt.
@Jestembogaty:

Bo głównymi nabywcami produktów oferowanych przez korpo są dzieciaki w wieku od 11 do 20 paru lat

No nieźle sobie to wymyśliłeś chłopie xD Argument pod tezę potwierdza tezę, kolejne zwycięstwo wolnego rynku.
Boli cie ze pewnie chciałby mieszkać w takiej Holandii gdzie mógłbyś oficjalnie przyznać się do swojej orientacji a tak zazdrościsz kolegom którzy mimo takiego hejtu wyszli z szafy.


@prezeskuliziemskiej: buahahahahahahahah xDDDDDDDDDDDDDDDDD Pewnie i dlatego głosowałem i będę w przyszłości głosował na bosaka. :D