Wpis z mikrobloga

@menningo: Już zapomnieli, że to partia, w której był Tusk i zapomnieli co PO robiło dla Polski, no ale wykopek ich myślenia nie zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ
@smacznyy: jeśli jesteś za Konfederacją, Lewicą czy nawet PSL to najlepiej jakby prezydent był z PO a premier z PIS. To może pozabijać obie partie i dać szansę 3 pozostałym. Choć to śmiała koncepcja
@Tami: Jesteś wykopkiem, a wykopkom się nic nie tłumaczy, bo ich iloraz inteligencji im na to nie pozwoli. Idź głosuj sobie na swoje guru Trzaskowskiego, a potem nie płacz jak wam zrobi to samo co Tusk czyli namówi na jakieś franki czy inne kredyty walutowe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@smacznyy: No typie wyjaśnij mnie dlaczego mam głosować na Dudę a nie kręcisz temat. Jestem neutralny wobec obu. Przekonaj mnie. W czym Duda będzie lepszy?
@menningo: Oddam głos za Rafałem T. członek Platformy Obywatelskiej która była negowana 5 lat temu na wykopie. Za nim stoją wspaniali ludzie, którzy do polski sprowadzą nam młodych i wykształconych inżynierów lekarzy z południa....Oby się żyło lepiej... oby się żyło lepiej Wszystkim!
@ultraroot: kurcze, ale my naprawdę potrzebujemy inżynierów i lekarzy w Polsce. Niestety Ci z południa pierwsze co zrobią to przekroczą granice na Odrze i beda Niemcami. Mam nadzieję że chociaż ktoś ze Wschodu przyjedzie do naszych fabryk i szpitali, bo po ostatnich 15 latach duża część wykształconych Polaków musialo emigrować by być docenionymi finansowo
@ultraroot: to nie zatrzyma tych ludzi. Jest pełno nielegalnych geistarbaterow w Niemczech. Nawet jakby im zamknęła granice to i tak przekroczą ją - sprawa w TSUE, mieliby alibi że dekrekt niemiecki jest nielegalny. Zapewniam Cię, że pełno środowisk niemieckich by ich broniło. Stąd Merkel głosiła żeby Policja pilnowała tych ludzi. Oczywiście takie polecenie nie byłoby stosowane ani w Polsce ani tym bardziej w Niemczech.

Sprawa oportunistycznych brudasów co uciekają z potrzebujących