Wpis z mikrobloga

Właśnie na takich ludzi ma działać pranie mózgu #tvpis. Prostych, myślących jednowymiarowo, biorących wszystko co powie Dudeł i Vateusz za pewnik. I niestety trzeba przyznać, że machina propagandowa działa bez zarzutu, bo prostaczne chłopy pańszczyźniane się nabierają i są gotowe nawet zrobić komuś krzywdę za inne poglądy.
#wybory #tvpis #bekazpisu #bekazpodludzi #wies #zalesie #polska
  • 70
Podobno już przeprosił, bo „miał ciężki dzień”. Jak dla mnie takich ludzi ostudzi tylko wysoka grzywna jakaś realna kara, bo później wyjdzie taki z nożem jak do Adamowicza. Tylko kto ma mu karę wymierzyć - obecne partyjne sądy i prokuratura? Ciekawe czy w partyjnej telewizji coś o nim będzie, może chociaż jako owoc ich ciężkiej pracy (°°
@komuher: otóż nie tym razem. Mazowiecka wieś Stare Budy całkiem niedaleko Warszawy


@kadbery: Niespecjalnie mnie to dziwi. Z rok temu wujo relacjonował mi zdanie sąsiada, który stwierdził, że jak się dowie, że ktoś bierze 500+ a nie głosuje na PIS to sam siekierą ubije ( ͡º ͜ʖ͡º) Też "pod" Warszawą.
@komuher: Przemyśl - ok. 66 tys. mieszkańców
Stalowa Wola - 63 tys. mieszkańców
Mielec - ok. 60 tys. mieszkańców
Tarnobrzeg - ok. 50 tys. mieszkańców
Krosno - 47 tys. mieszkańców
Dębica - 47 tys. mieszkańców
Jarosław - 40 tys. mieszkańców
Sanok - 39 tys. mieszkańców
Jasło - 37 tys. mieszkańców

To są wiochy ?
@Igor_SNK: Tak to wiochy, z mojego doświadczenia mówiłem o Jarosławiu i uważam to za wiochę (oczywiście nie mówię tutaj o prawnej definicji miasta bo w polsce są i miasta po 1k mieszkańców)

Według większości statystyki małej wielkości miasto to około 100 tys. mieszkańców i tak się np. prezentuje mapy miast w europie. (W bardziej skrajnych 50-100 tysięcy wtedy Przemysł i stalowa się łapią -> https://ec.europa.eu/regional_policy/sources/docgener/focus/2012_01_city.pdf )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@komuher: jako mieszkaniec potwierdzam. Mała wioska pod Rzeszowem: peło kradło, 500+ i lgbt to jedyne argumenty w dyskusji. Wszystko inne co bezpośrednio nie dotyczy jest ignorowane.
@komuher: Z twojego link strona 6 punkt 4.1.1. w tabelce przy pozycji Poland jest "Górnośląski Związek
Metropolitalny" nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje ( ͡º ͜ʖ͡º)