Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 966
#vikop
Wyglądam jak po8eb.
Zanim przejdę do opisania o co chodzi, nie kwestioniuje ani nie porównuję żadnego typu cierpienia, sam mimo teraz posiadania zwierzaczka gdzieś w jamie brzusznej, pamiętam jak za czasów studiów (ostatni rok) z racji przegrania 1000 zł chciałem rzucić się z 10 piętra. Nie chcę przekonywać Cie że Twój problem to to h0j, tylko chce Ci powiedzieć ciesz się małymi pierd0lami mimo problemów, bo je zawsze znajdziesz w swoim życiu wykopku mój ulubiony, i że brnij i motywuj i dasz radę, całe życie byłem #przegryw mimo to mam różowa i Ty ogarniesz dasz radę, i nie porównuję swojego problemu do Twojego, bo dla 5-latka sprawa nie odrobionych lekcji jest kwestią śmierci, a dla faceta problem z dotrwaniem do 1-szego.
Chcąc wyjaśnić pewne sprawy, teraz mam swoje zwierzątka w żołądku/jelitach, przyczyna: zaniedbanie zdrowego jedzenia, szamanie na szybko i na umór, monsterki na potęgę, olanie opieki medycznej i delikatna pomoc genów ze strony matki.
I dlatego błagam i proszę Was Najbardziej przegrane Mirki i Mirkunie dbajcie o zdrowie bo skręcanie się z bólu o 3 i rzyganie po jakiejś chemii do rękawa a pielęgniarka każe uważać żonie żeby nie dotykała płynu pod żadnym pozorem bo to chemia, bo lekarz mówiący ze średnia motywacją dla Ciebie i różowej że może być różnie. Nie zależnie jak możesz być silny na ból i psychikę i mieć w h000j motywacji i nadzieji, ale nie chcesz widziec płaczącej żony na kolanach o 3 rano w nocy i błagającej że masz wytrzymać, dla nie zobaczenia tego mógłbym nawet zostać incelem na wszechwieki.
#wykoprak
ps.
Jak chcecie to dajcie tag to będę pisał na jakimś tagu, i jeszcze raz, nie porównuję i śmie porównywać niczychś problemów z innymi.
No i chyba dzisiaj nici z golenia bo mam wpięte z 3 dreny, no ale za to pompka morfine na guzik pompuje #narkotykizawszespoko :) narkun jeden
Cieszmy się każdym dniem!!! Kocham Was mimo iż nie znam!!!
sadfasfgags432raf - #vikop
Wyglądam jak po8eb.
Zanim przejdę do opisania o co chodzi,...

źródło: comment_1593447649mz8NQxqj057IdD0qn1RNda.jpg

Pobierz
  • 106