Wpis z mikrobloga

@Pyritz: a ty serio myślisz że system nie jebnie bez podwyższenia wieku? gość przepchał najgorszą ustawę, ale konieczną a ty płaczesz że trzeba pracować żeby coś mieć, no #!$%@? xD
  • Odpowiedz
  • 2
@ZeT_
Początkowo miałem oddać na niego swój głos. Potem jednak zaczął wygadywac o 13 i 14 emeryturach inne hasła pro 65+, czym mnie niemiłosiernie zirytowal.
  • Odpowiedz
@Pyritz No to zdradź nam tajemnice skąd państwo będzie miało kasę za 20 lat aby wypłacać emerytury? Bo wg. statystyk będzie wtedy więcej ludzi na emeryturze niż pracujących.

Prawda jest taka że ta zmiana była potrzebna ale ludzie potrafią tylko patrzeć maksymalnie tydzień do przodu. Co będzie za 10 lat? "hehe jakoś to będzie, elo".
  • Odpowiedz
Kurde, aż mi się go szkoda zrobiło( ͡° ʖ̯ ͡°) Widać, że bardzo mu zależało na tym i że jest szczery w tym co robi( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ZeT_: Chyba jednak sam sobie jest winny. Gdyby wybory były w normalnym terminie miałby super wynik. Ale nie, wsparł totalną opozycję w przełożeniu wyborów, jeszcze większym podzieleniu na dwie opcje, to ma rezultat.
Jak
  • Odpowiedz
@ZeT_: Jak zobaczyłem wyniki to trochę mnie zdziwiło jak daleko w D jest Kosiniak. Tak to jest jeśli głosi się wszystko co popadnie żeby tylko dopasować się do każdego wyborcy. Dodatkowo to że jest z PSL wcale mu nie pomogło. Przecież ta partia to taki pasożyt co chce tylko przyssać się do jakiejś większej partii w koalicji i mieć na własność np. ministerstwo rolnictwa. Po pięciu minutach trwałyby 3 przekręty
  • Odpowiedz
Nie macie za grosz empatii


@ZeT_: to kurna polityka. Tu nie ma empatii. Nie głosuje się na ludzi, bo płaczą (choć 2667655 osób uznało inaczej), za ładną twarz, czy za tzipę. Liczą się czyny, nie uśmiechy.
  • Odpowiedz
@ZeT_: ja tam go lubię, choć na niego nie głosowałem. Uważam, że w razie utraty większości przez PiS (co w tej kadencji może się zdarzyć, już raz było blisko) powinien zostać premierem szerokiego, koalicyjnego rządu, który administrowałby krajem do momentu wyłonienia stabilnej, demokratycznej większości.
  • Odpowiedz