Wpis z mikrobloga

Ostatnią nadzieją jest chyba Bosak i Konfederaci, którzy uświadomią swoich tępych wyborców, że reelekcja Dudy oznacza zawłaszczenie sobie sądów przez PiS, dalsza demolka samorządów i „repolonizacja” mediów. 3 lata samodzielnego rządzenia przez kaczyńskiego. Swoją drogą większość wyborców Konfederacji to dno intelektualne, jakiego się nie spodziewałem, zwłaszcza, że sami się przedstawiają jako uświadomieni.
#wybory #konfederacja #4konserwy #neuropa
  • 98
@rorf46: nie uświadomią. 5-6% wystarczy Dudzie do wyboru. Większość wyborców Bosaka chyba jednak poprze Dudę jako mniejsze zło. Do tego dojdą konserwatywni wyborcy Hołowni połowa WKK + plankton od Jakubiaka i Piotrowskiego. Trzaskowski musi stanąć na rzęsach aby przegonić Dudę. IMHO dojdą mu głosy Biedronia (2 %) 3/4 Hołowni (12 %) połowy WKK (1,5 %), od Bosaka gora 1 może 2 %. Minimalnie, ale jednak wygra Duda.
@rorf46: Ogólnie wyborcy Konfy dzielą się podobno na 3 grupy, ale wydaje mi się, że te 3 grupy są alergicznie nastawione do tematu zwiazków partnerskich (które wydaje mi się ma w programie RT) plus są antysystemowi, więc albo zagłosują na AD albo nie pójdą na wybory

To mnie najbardziej smuci - bo to oznacza, że nieważne jak będziesz #!$%@?ł państwo, nieważne, że będziesz rządził bezprawnie skreślisz trójpodział władzy. U władzy aktualnie