Wpis z mikrobloga

Ostatnią nadzieją jest chyba Bosak i Konfederaci, którzy uświadomią swoich tępych wyborców, że reelekcja Dudy oznacza zawłaszczenie sobie sądów przez PiS, dalsza demolka samorządów i „repolonizacja” mediów. 3 lata samodzielnego rządzenia przez kaczyńskiego. Swoją drogą większość wyborców Konfederacji to dno intelektualne, jakiego się nie spodziewałem, zwłaszcza, że sami się przedstawiają jako uświadomieni.
#wybory #konfederacja #4konserwy #neuropa
  • 98
  • Odpowiedz
@rorf46: Właśnie takie zarozumiałe pustaki jak ty sprawiają że mimo iż chętnie pozbędę się Dudy z pałacu to nie zhańbie mojego głosu na #!$%@? plastusia z Platformy który będzie zmieniał poglądy co tydzień. Nawet na Biedronia bym zagłosował w drugiej turze.
  • Odpowiedz
@rorf46: A w jaki sposób Trzaskowski będzie lepszy dla gospodarki? XD PO miało być partią wolnościową, a okazało się, że to złodzieje i postkomuniści. Dlatego wybór jest bardziej jasny niż się wydaje.
  • Odpowiedz
@rorf46 obrazasz, szkalujesz :) idz glosowac na kogo uwazasz grasz w gre ktora Ci podsuwaja to smycz do obrozy i ruszaj do urn wybrac między dżuma a cholerą "intelektualisto" :) szerokiej drogi - patrz pod nogi
  • Odpowiedz
Ja głosowałem na Bosaka ze względu na gospodarkę (jego społeczne poglądy mi się nie podobają i to bardzo, np całkowity zakaz aborcji, ale cóż...), a w drugiej turze na pewno zagłosuje na Trzaskowskiego, tzn. mniejsze zło. Bądź co bądź za PO nie było najlepiej, ale ludzie, zobaczcie co PiS #!$%@?. Wolę RT niż długopis który wszystko podpisze, a co z tym się wiąże autorytaryzm ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@johny-kalesonny: w Konfederacji jest spore skrzydło libertariańskie, które ma w nosie sprawy obyczajowe lub wręcz popiera związki partnerskie itd.
No i są też ludzie którym zwyczajnie nie podoba się prowadzenie polityki przez PiS i zagłosują na Trzaskowski ego żeby ukrócić ich zapędy, bez względu na jego poglądy i przy przynaleznosc partyjną. Myślę że jakieś 20% głosów Konfederacji Trzaskowski zdobędzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rorf46: A w jaki sposób Trzaskowski będzie lepszy dla gospodarki? XD PO miało być partią wolnościową, a okazało się, że to złodzieje i postkomuniści. Dlatego wybór jest bardziej jasny niż się wydaje.

@Qweiop: co konkretnie po ukradło i gdzie są za tym wyroki lub chociaż procesy?
  • Odpowiedz