Wpis z mikrobloga

Ostatnią nadzieją jest chyba Bosak i Konfederaci, którzy uświadomią swoich tępych wyborców, że reelekcja Dudy oznacza zawłaszczenie sobie sądów przez PiS, dalsza demolka samorządów i „repolonizacja” mediów. 3 lata samodzielnego rządzenia przez kaczyńskiego. Swoją drogą większość wyborców Konfederacji to dno intelektualne, jakiego się nie spodziewałem, zwłaszcza, że sami się przedstawiają jako uświadomieni.
#wybory #konfederacja #4konserwy #neuropa
  • 98
  • Odpowiedz
@rorf46: nie ma to jak w duchu prosić ich o pomoc, a jednocześnie wyzywać od idiotów. Właściwie każdemu można zarzucić bycie idiotą, niezależnie od tego na kogo głosował.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: No ciekawe czemu Niemcy.. tzn. EU nie lubi rządu PiS. Czyżby dlatego ,że nie popierają przyjmowania nielegalnych imigrantów ,a może dlatego ,że nie wyprzedają majątku narodowego? A może ich nie popierają za to ,że nie chcą wybudowania Nord Stream 2. Oczywistą rzeczą jest to ,że będą chcieli u władzy Trzaskowskiego i jego partie ,ktora zrobi wszystko co tylko będą chcieli.
  • Odpowiedz
@rorf46: Piękny wpis pod publiczkę, nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dwie rzeczy:

którzy uświadomią swoich tępych wyborców

Swoją drogą większość wyborców Konfederacji to dno intelektualne, jakiego się nie spodziewałem, zwłaszcza, że sami się przedstawiają jako uświadomieni

Właśnie przez taki język pogardy PiS notuje takie wyniki jakie notuje. "Tępi wyborcy" Konfederacji najprawdopobniej mają takie bazarowe inwektywy w pompie, tak samo jak mieszkaniec Warszawy ma gdzieś wieczny ból dupy poznańskich pyr i krakusów. Ale już np. materiały OKO wyśmiewające "mohery" na pewno się do zmiany
  • Odpowiedz
@galicjanin: Z sondaży nie wynika, jakoby w drugiej turze Dudę poparła większość wyborców Bosaka. Raczej będzie to 1/4 lub góra 1/3 wyborców Bosaka. Wyborcy Konfederacji pamiętają, co TVPiS firmowana przez Dudę wygadywała o ich ugrupowaniu. Poza tym są antyamerykańscy, w przeciwieństwie do wyborców PiS-u. Tak że osłabienie PiS-u jest na rękę wyborcom Konfederacji. Oni wiedzą, że sam prezydent z PO nie będzie miał jak wprowadzić praw dla LGBT i przeforsować
  • Odpowiedz
@rorf46 wyzywasz wyborców Bosaka od tępaków i dna intelektualnego, spora grupa zjebów od Trzaskowskiego wyzywa Bosaka i jego wyborców od WAŻYZDUW, HOMOWOBUW, GADOLI, ANDYZEMIDUW, a później liczycie, że wyborcy Bosaka pójdą zagłosować na Trzaskowskiego? Ciekawa taktyka muszę przyznać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rorf46: oczywiście, że głos na Trzaskowskiego. Nie byłem w 1 turze, bo Bosak to nie moja bajka, ale teraz duszę zad i oddam głos na Trzaskowskiego. Kryzys gospodarczy + paraliż państwa = wygrana Konfederacji.
  • Odpowiedz
@Ostryswir88: widzisz jak rządzi PiS i mimo wszystko świadomie chcesz głosować na Dudę? PO nie jest święte, ale to co kaczor i jego świta #!$%@? to już wola o pomstę!
  • Odpowiedz