Wpis z mikrobloga

Ostatnią nadzieją jest chyba Bosak i Konfederaci, którzy uświadomią swoich tępych wyborców, że reelekcja Dudy oznacza zawłaszczenie sobie sądów przez PiS, dalsza demolka samorządów i „repolonizacja” mediów. 3 lata samodzielnego rządzenia przez kaczyńskiego. Swoją drogą większość wyborców Konfederacji to dno intelektualne, jakiego się nie spodziewałem, zwłaszcza, że sami się przedstawiają jako uświadomieni.
#wybory #konfederacja #4konserwy #neuropa
  • 98
  • Odpowiedz
  • 13
Ale z perspektywy Konfederacji poparcie Trzaskowskiego jest bardziej racjonalne. Wybór prezydenta opozycyjnego do rządu spowoduje większy chaos, wojnę i bałagan na scenie politycznej. A to zwiększa prawdopodobieństwo wcześniejszych wyborów parlamentarnych. Jest wtedy możliwość lepszego zmonetyzowania obecnego poparcia.
  • Odpowiedz
Ostatnią nadzieją jest chyba Bosak i Konfederaci, którzy uświadomią swoich tępych wyborców, że reelekcja Dudy oznacza zawłaszczenie sobie sądów przez PiS, dalsza demolka samorządów i „repolonizacja” mediów.


@rorf46: no nie wiem, najważniejsze żeby lewaka bolała dupa, a niestety lewaka strasznie boli dupa jak ktoś z jego kraju robi pełzającą dyktaturę.
  • Odpowiedz
@rorf46: mam to samo odczucie, wstyd mi że na nich głosowałem jak widzę niekiedy ich elektorat i na FB ludzi którzy próbują się wypowiadać na tematy polityczne ogólnie trochę żenujące to jest.
  • Odpowiedz
@rorf46: No tak, najlepiej zwyzywać od tępych i wrzucić wszystkich wyborców danej partii do jednego worka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Część z nich zagłosuje na PO, część na PIS, a część będzie miała wywalone na drugą turę i tyle.
  • Odpowiedz
@Qweiop:

1. Podwyższony VAT miał miejsce o jeden punkt procentowy, co względnie pod względem wysokości podatków do % PKB kraju plasuje nas w tej LEPSZEJ połowie stawki (VAT mamy jeden z najwyzszych, ale pamietajmy, że to nie jedyny podatek).
Niestety, rosnące wydatki Państwa, starzejące się społeczeństwo i migracja ludzi się do tego przyczyniła. Zrobili co musieli i mieli do tego jaja, bo pis zamiast podwyższenia VAT zapewne odjaniepawliłby jakiś fikołek dla przedsiębiorców, żeby tylko ZWYKŁY ELEKTORAT nie ucierpiał. tak btw głównie to wyróżnia PIS od PO. PO robi rzeczy, które trzeba zrobić, ale są niewygodne dla społeczeństwa - a pis daje słodkie kłamstwo, przez co za plecami zamiast łatać problem, powiększa go dwukrotnie.

2. "Zamach na OFE" to był ratunek ZUSU. Żadne ze środków nie zostały zdefraudowane, tylko służyły
  • Odpowiedz
@rorf46: wydaje mi się, że brak jasnego poparcia dla któregoś z kandydatów to dobry ruch. Znając życie później wyciągaliby im, że namawiali do głosowania na XXX a to znaczy, że nie wierzą w 100% w swoje poglądy.
  • Odpowiedz
@rorf46: Nazywasz wyborców konfederacji tępymi i dnem, a jednocześnie wymagasz głosujcie na Rafaua. xD Co wy neuropki się tak sapiecie do wyborców Konfederacji, że od nas zależy kto będzie prezydentem, nasz kandydat był czwarty i nie jest naszym problemem że wasz kandydat nie może zebrać odpowiedniego poparcia w narodzie, chociazby wśród pisu, niezdecyowanych , tych co nie byli głosować itd.
jakostobedzie - @rorf46: Nazywasz wyborców konfederacji tępymi i dnem, a jednocześnie...

źródło: comment_1593419464bhTrh43fFlyWNpS2atTd7k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@rorf46: nigdy nie zrozumiem czemu ludzi o innych poglądach politycznych trzeba odrazu wyzywać ... Narodowcy zrobili na prawdę ogromny krok żeby nie kojarzyć się z kibolami i zaślepionymi neofaszystami. Sam Bosak wizerunkowo przedstawia się jakos spokojny i kulutralny facet. Natomiast teraz polaryzacja sie zmieniła i to środowiska prolewicowe są tymi które szkalują naród Polski czy wiare. O wiele bardziej szanowałem kiedyś środowiska LGBT bo po prostu kokarzyły mi się z
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny:
Nie ma wielkiej różnicy między POPISEM. Mówisz, że Trzask to jakaś alternatywa wielka, tak jakby przedstawiali jakiś odmienny program? Wiem, mało czasu miałeś na zaznajomienie się bo niedawno wrzucił swój program. Rzeczy istotne prowadza podobnie, w #!$%@? mam czy gej sobie moze zrobic slub czy nie. To jest problem promila społeczności. Programy socjalne typu 500 plus na kazde dziecko i 13 emerytura to pomysł schetyny. Rządy PO były tragiczne,
  • Odpowiedz