Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bardzo mnie śmieszy jak na wykopie się mówi, ze polki lecą na czarnych czy ciapatych xD Ile znacie takich par? Ile widujecie na ulicy? Ja na zywo ani razu nie widziałem, a to ze jakaś p0lka jest z takim czy owakim to tylko dlatego ze ten gość do niej zagadał, nie bał się, nie był wykopkowym przegrywem i tyle.

#zwiazki #seks #tinder #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef8adca15d9fcf7250efb34
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: Koleżanka mojej mamy ze studiów jest żoną Syryjczyka od jakichś trzydziestu lat. Mieszkają w Polsce, mają dzieci, żyją w zgodzie, nikt nie zmieniał religii.
Znajoma znajomych wyszła z 5 lat temu za Hindusa. Poznali się w Niemczech na studiach (ona stomatologia, on medycyna).
Więcej przypadków nie znam i nie przypominam sobie, żebym widziała na ulicy, a mieszkam w Warszawie, gdzie teoretycznie tego powinno być więcej niż w innych miejscach w
Krul: @AnonimoweMirkoWyznania: @sralpies:

Zawsze mnie rozwala, jak niektórzy bojownicy o dobre imię Polek obruszają się, gdy ktokolwiek ośmieli się powiedzieć prawdę o podejściu przeciętnej przedstawicielki naszego narodu do obcokrajowców. W szczególności bawi mnie, gdy taki bojownik zgrywa jednocześnie na wykopie wielkiego podrywacza, mężczyznę z powodzeniem wśród kobiet i bywalca sceny klubowej. Zaprzeczanie zjawiskom dobrze poznanym m.in. przez prawdziwych, regularnych bywalców klubów świadczy o potwierdzeniu tego, że tak naprawdę "w
@AnonimoweMirkoWyznania: Czarnoskóry nie jest potrzebny p0lkom tylko do związku, ale przede wszystkim na ons, do zrealizowania ich marzeń. Niemniej pary międzyrasowe są w Warszawie liczne, ale rzadko są to związki długotrwałe. Widać za to na ulicy p0lki z czarnoskórym potomstwem.