Wpis z mikrobloga

Posiadam internet w UPC jednak po zmianie miejsca zamieszkania nie mam jak go przenieść na inny adres.
Kara za odstąpienie od umowy przekracza sumę abonamentu jaki zapłaciłbym do jej końca (do lutego).

Czy ktoś wie na temat innych możliwości jak to rozegrać, by nie było potrzeby spłacenia kwoty wszystkich zniżek podczas odstąpienia od umowy?

#kiciochpyta #upc #internet
  • 6
@DaneOsobowe nie chodzi o sprawdzenie. W adresie pod którym mieszkam mam internet z innej umowy (mojej dziewczyny) w mieszkaniu w którym mieszkałem miałem internet z umową na siebie i człowiek który się tam wprowadza chce przenieść usługi ale nie może, bo pod tym adresem są moje. Jednym z rozwiązań jest zmiana adresu na jakis inny (ale musi być podłączony) lub cesja na kogoś. No ale może jest jeszcze jakiś inny sposób i
@Niebieskowaty:
Usługi mogą zostać równolegle na poprzednim adresie lub można je przenieść do nowego mieszkania gdzie inne usługi już są. Chyba, że coś się zmieniło od zeszłego roku...
Możesz też przenieść na inny adres, byle w sieci UPC był i takie przeniesienie jest darmowe. Jeżeli trafisz na ogarniętego technika i pogadasz, to za flachę przeniesienie zrobi bez instalacji, czyli nikomu ścian nie będzie wiercił. Ty zabierasz wtedy tylko sprzęt do siebie,