Wpis z mikrobloga

Hołownia TL;DR
- atom - tak, chociaż nie
- legalizacja marihuany - nie, ale tak, porozmawiajmy
- niedziele bez handlu - tak, ale porozmawiajmy
- fundusz kościelny - porozmawiajmy
- lekcje religii w szkole - porozmawiajmy
- TVP to patologia, ale zostawmy ją, tylko pozbądźmy się wypaczeń
- związki partnerskie podpiszę, homomałżeństw nie
- przywileje górnicze nie, ale górników musimy chronić
- wolność gospodarcza, ale z elementami troski socjalnej
- klauzula sumienia - jeszcze jak, włącznie z farmaceutami (!).

Poza tym będzie bardzo fajnie: 500+, równe płace kobiet i mężczyzn, zaostrzenie progresji podatkowej i Poland strąk w zielonych energiach dzięki dotacjom na B+R.

Jednym słowem: Biedroń bis, tylko nieco bardziej rozmodlony. Panu bogu (nomen omen) świeczkę, a diabłu ogarek. Jedno jest pewne - będziemy dużo rozmawiać i diagnozować. Pozycja pana ze szklanego ekranu w sondażach to niekwestionowany sukces, chyba nawet bezprecedensowy, wliczając w to Petru i Kukiza, ale - przy całej mojej sympatii dla niego jako osoby - przedstawił się totalnie bezpłciowo.

Swoją drogą zabawny jest ten kontrast między Żółtkiem, który na debatach meneluje, a w AMA błyskał inteligencją, erudycją i spójnym systemem poglądów od Hołowni, który na żywo wypada rewelacyjnie, jak polski Kennedy, a AMA było na poziomie licealnej rozprawki. Widać każdy z nas ma inne talenta.

#prezydenckieama2020 #wyboryprezydenckie2020 #wybory #holownia #polityka
Pobierz Dutch - Hołownia TL;DR
- atom - tak, chociaż nie
- legalizacja marihuany - nie, ale...
źródło: comment_1593087473dFO4JCerNNbMkvIcgMKYYJ.jpg
  • 81
@Dutch: najbardziej nijaki z "politykow" bo ciezko go politykiem nazwac, koles totalnie rozmemłany i bez poglądów, placzacy pod kamere, ale czego sie spodziewac po prezenterze sniadaniowej telewizji ktory zrobil sobie gimmick z bycia pro katolem chyba dla rownowagi calego lewactwa tvnu, to musieli sobie taki dobrac element zeby miec podkladke. jakim cudem ktos taki zbiera fundusze na kampanie to jest dla mnie niepojęte.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anhed: tylko jak mam głosować na swojego reprezentanta, skoro nie wiem, kogo będzie on reprezentował? Dzisiaj może podzielać moje poglądy a jutro porozmawia z kimś innym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dutch: Przecież to polityka ciepłej wody w kranie a'la platforma 2007 - "żeby było fajnie i w ogóle, BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ, WIECIE TAKIE TAM DEBATKI XD"
A tak naprawdę uja tam ludzie zobaczą, bo zacznie się ukladanie z tzw. "elytami"-wiesz tam Krysia Janda żeby nie płakała, że nie ma na teatr itd...
Żółtkiem, który na debatach meneluje, a w AMA błyskał inteligencją, erudycją i spójnym systemem poglądów


@Dutch: Żółtek jak każdy konserwatywny liberał nie ma spójnego systemu poglądów. Jak go wczoraj u Stanowskiego pytano, że jak to jest, że parady równości nie, ale marsz niepodległości tak - to się zaplątał od fikołkowania.
@peetee:

Dlatego też tak bardzo prawdziwym stwierdzeniem jest że z korwizimów się wyrasta


Z lewicy się wyrasta po dostaniu pierwszej wypłaty i wynajęciu mieszkania:)