Wpis z mikrobloga

Dlaczego kobiety 30+ nie nadają się do stałego związku?

1. Nie byłeś jej pierwszym wyborem. Po 30tce musi obniżyć standard, bo nie potrafi już wyrwać tych samych Chadów co 10 lat wcześniej
2. Szukają samca beta, który grzecznie będzie wracał do domu po pracy i przynosił pieniądze. Źli chłopcy zostaną tylko opcją awaryjną
3. „Już się wybawiłam i czas się ustatkować” czytaj miałam 10-30 partnerów seksualnych do 30tki
4. Legendarne zdanie „gdzie się podziali fajni faceci” - ci panowie szukają dziewczyn poniżej 25 lvl
5. Nie mają męża w tym wieku dlatego, że istnieje jakiś ukryty powód, np osobowość borderline, niestabilność emocjonalna itp
6. Z powodu skupienia się na karierze i niechęci do posiadania dzieci zaczynają zachowywać się jak facet tzn walczyć o dominację w związku, pokazują cechy samca alfa itp.

#redpill #badoo #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@InterferonAlfa_STG: no wiesz, takie laski już na swojej drodze spotykałem - c--j że zarabia 2.2k netto ale pracuje w SĄDZIE, ona jest KIMŚ, rozumiesz, nie może nosić byle jakich ciuchów do SĄDU i cyk kredycik a w domu czeka gówniak.

Serio ja się obracam w dość zamożnym gronie przez sam fakt branży, do tego na studiach poznałem multum lasek (proporcje 70/30 na korzyść kobiet) i znam może dwie? Które zarabiają
  • Odpowiedz
@KRISSVector wytłumaczę jeszcze dlaczego#p0lka prowokuje kiedy nie ma argumentów. Mianowicie mężczyzna jest istotą o większym kręgosłupie moralnym, przeważnie ma wpojone jakieś ideały, generalnie większe serce. To wszystko sprawia że łatwo jest u niego wywołać tzw. moralniaka w przeciwieństwie do #p0lka która jest jak chorągwiewka do działania motywują ją nie ideały a wywieranie dobrego wrażenia. To ułatwia manipulację mężczyzna. Dlatego kobiety lubią być w centrum uwagi a interesowanie się modą
  • Odpowiedz
@KRISSVector: Wszystkie jesteście takie same tylko w innych opakowaniach. W głowach macie tylko szmal i o----------e się. Wystarczy iść na balety i widać jakie jesteście porządne n------------e się czegoś i rzuca wami jak zarazą w indiach
  • Odpowiedz
@japycz: Jeżeli szukają w tej grupie wiekowej, tzn. wykluczają zbliżony do siebie wiek, to cos chyba z takim osobnikiem jest nie tak w patrzeniu na swoją potencjalną partnerkę.
  • Odpowiedz
@japycz: Cytuję "Legendarne zdanie „gdzie się podziali fajni faceci” - ci panowie szukają dziewczyn poniżej 25 lvl". Autor sugeruje, że (jego zdaniem) fajni faceci w wieku 30+ lat są niezainteresowani rówieśniczkami.
  • Odpowiedz