Wpis z mikrobloga

Dlaczego kobiety 30+ nie nadają się do stałego związku?

1. Nie byłeś jej pierwszym wyborem. Po 30tce musi obniżyć standard, bo nie potrafi już wyrwać tych samych Chadów co 10 lat wcześniej
2. Szukają samca beta, który grzecznie będzie wracał do domu po pracy i przynosił pieniądze. Źli chłopcy zostaną tylko opcją awaryjną
3. „Już się wybawiłam i czas się ustatkować” czytaj miałam 10-30 partnerów seksualnych do 30tki
4. Legendarne zdanie „gdzie się podziali fajni faceci” - ci panowie szukają dziewczyn poniżej 25 lvl
5. Nie mają męża w tym wieku dlatego, że istnieje jakiś ukryty powód, np osobowość borderline, niestabilność emocjonalna itp
6. Z powodu skupienia się na karierze i niechęci do posiadania dzieci zaczynają zachowywać się jak facet tzn walczyć o dominację w związku, pokazują cechy samca alfa itp.

#redpill #badoo #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill
  • 68
  • Odpowiedz
skonczone studia wyzsze, zrobiona polowa kariery, zarobki powyzej 10k - czyli nie beda z biedakiem, ktory zarabia jeszcze mniej. Wlasne mieszkanie i plany na przyszlosc.


@InterferonAlfa_STG: Jak czytam takie teksty to naprawdę utwierdzam się w przekonaniu, że ludzie na tej stronie nie wiedzą jak wygląda życie, zwłaszcza w Polsce.

Pracuje w branży w której dobrze się zarabia, zdarzają się kobiety, szlajam się po konferencjach i znam może dwójkę ludzi z
  • Odpowiedz
@Rocket_slayer a ja napiszę tylko o tym, że poznając kogoś kto może mieć te 30 lat, przeglądając zdjęcia takiej dziewczyny możemy pomyśleć, że wow, ale kiedyś była ladna i to co najlepsze już przeminęło.

To trochę taki impuls jak przy informacji o byłych partnerach łóżkowych, coś tracimy. Oczywiście chemia może być jeszcze lepsza, ale mamy pewne stracone lata.

Czy po prostu nasuwa się myśl - wtedy nie była nami zainteresowana.
  • Odpowiedz
kto normalny bierze do stałego związku laske 30+


@pijekubusplay: ktos kto sam ma 30lat? Ciezko Ci to zrozumiec, ale majac 30 lat i pelniac jakies funkcje zawodowe czy prywatne, bedac szefem, kapitanem, dowodca, prawnikiem, lekarzem czy po prostu specjalista moze Ci byc ciezko nawiazac dluzsza rozmowe z 22 latka, ktorej hobby to spanie i chlanie w weekend z przerwami na wyklady

@InterferonAlfa_STG Nareszcie ktoś napisał coś mądrego. Ludzie 25+
  • Odpowiedz
@churros8: wczoraj bylem na randce za laska (prawie) 21 lat.
Mimo mojego ekstrawertyzmu ona sie caly czas produkowala; ze jest taka zaradna, ze sama na siebie zarabia, ze w zasadzie zycia nie ma poza dziennymi, praca i chlaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zrozummy sie dobrze, ja uwielbiam imprezy. Mniejsze i wieksze konczac na swiatowych festiwalach.
Ale ona mi wybitnie probowala zaimponowac tym ze pije sobie alkohol
  • Odpowiedz
@Rocket_slayer:

A ja wziąłem starszą ode mnie żonę wówczas 30stolatkę. Ja jeszcze studiowałem i rozkręcałem swoją firmę. Ona do tego wieku zajmowała się zarabianiem i rozwojem. Miała własne mieszkanie, samochód. Pomagała mi finansowo i dokładała się do mojej firmy; właściwie o wiele wyższa statusem/finansowo ode mnie. X lat po ślubie nadal utwierdzam się, ze był to idealny wybór; i jest o 180 inna niż schemat #p0lka (moze dlatego,
  • Odpowiedz
@Rocket_slayer: Mam 28lvl, z dziewczyn które znam z szkoły/studiów to te najfajniejsze z charakteru już wszystkie są zaręczone/po ślubie i niektóre już z dziećmi. Te najfajniejsze dziewczyny do 30 już są zaklepane dawno. Zauważyłem że te co zostały same to księżniczki co chyba nadal czekają na księcia z bajki i żaden normalny, zwykły facet im nie pasuje.

Co ciekawe, po znajomych widać że wygląd różowej nie ma znaczenia, znam bardzo
  • Odpowiedz
skonczone studia wyzsze, zrobiona polowa kariery, zarobki powyzej 10k - czyli nie beda z biedakiem, ktory zarabia jeszcze mniej. Wlasne mieszkanie i plany na przyszlosc.


@InterferonAlfa_STG: o kuwa daj mi taką 30 xD Na palcach jednej ręki policzę wszystkie laski które znam, podchodzą pod 30 albo przekroczyły i mają chociaż te zarobki już srać na mieszkania itd xD A już samotne to w ogóle

Większość samotnych 30 to samotne mamusie
  • Odpowiedz
@Czarzy: ale chyba ogólnie myśląc o ludziach nie mamy domyślnie na myśli jakiejś patologii?
Przeciez ta cala nazwa "klasa srednia" to jest eufemizm na klase robotnicza.
A Ty mi mowisz ze typiarka #!$%@? za prawie 3k (netto) majac 30 lat czyli praktycznie tyle co kazdy niewykwalifikowany pracownik biedry.

Majac 30 lat nawet jebiac 10 lat w biedrze powinna juz byc kierownikiem za 6.5k brutto
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: no i nie mówię o patologii żadnej :P Chyba że laska pracująca np. w sądzie jako protokolantka to jest patologia?

Raczej Ty odklejasz w drugą stronę sugerując że 10k w Polsce to są zarobki osiągalne dla każdego kto nie jest patologią xd
  • Odpowiedz
@Czarzy: no po 40,50 roku zycia to dla kazdego. Chyba ze ktos jest nalogowym etatowcem to nie dla kazdego. Bo nie w kazdej sciezce kariery sie konczy na takich stanowiskach.

No niech bedzie protokolantka, ale w wieku 30 lat? I jak bedzie miala 20 lat doswiadczenia w protokolowaniu wiecej to co? Dalej bedzie zarabiac 3k + inflacja?

Praca w budzetowce to jest patologia sama w sobie, chyba ze masz bogata
  • Odpowiedz