Wpis z mikrobloga

Stanowski: "Kiedyś mój syn będzie miał 18 lat i jeden dzień i nie jestem przekonany, że łatwy dostęp do h-----y to jest dobry pomysł"
Żółtek: "To niech Pan lepiej wychowa syna"


#pilkanozna #kanalsportowy #wybory
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiktorek_pl: jest drobna róznica między legalizacją a depenalizacją. Myślę, że większości osób zależy głównie na tym drugim, by nie oglądać już więcej absurdalnych sytuacji w postaci grożenia pierdlem za 0,2g zioła. Tak jak to rozwiązali Czesi.

Wątpię by wiele osób by chciało dostępności twardych dragów otwarcie w każdym sklepie. Przedsmak mieliśmy ~10 lat temu kiedy d-------e były sprzedawane otwarcie, na dworcu w Gliwicach był smart shop z "kolekcjonerskimi" tabletkami na
  • Odpowiedz
@lifapek głosuje na żółtka bo duda mi nic nie dał 30 lat dzieci nie mam podatek płace i h-j mam od państwa bo mieszkam na wsi gdzie nawet korona to fikcja
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: ja w tamtym wieku byłem dużo bardziej przeciw narkotykom, niż obecnie (i tak mnie nie interesują), bo moi rodzice poświęcili czas i energię na wychowanie właśnie - bo choć nastolatek ma wiele pokus, to akurat odpowiednie wzorce moralne bardzo pomagają w unikaniu zostawania ćpunem, serio, serio ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: @lifapek: @Kenneth66: Dokładnie. Wykładnie Żółtka lub Korwina trafiają do debili a nie do normalnego myślącego człowieka. H-----a niestety jest k------o uzależniająca, poziom błogostanu jaki się po niej osiąga jest niewyobrażalny. Ktoś musi panować nad jej dystrybucją i produkcją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiktorek_pl: Taka jest granica dorosłości w tym kraju. Osiemnastolatkowie mogą zaciągać zobowiązania na setki tysięcy, mogą robić wszystko to co jest prawnie dozwolone.
Twoj argument nie dotyczy tak naprawdę istoty sprawy, tylko dotyczy Twoich wątpliwości czy wiek uznawany za dorosłość w Polsce w rzeczywistości w większości przypadków jest wystarczający by uznać kogoś za dorosłego.
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: no nie wiem u mnie w szkole n-------i były na wyciągnięcie ręki nie mówiąc już o dopalaczach, kto chciał ten brał kto nie chciał to nie brał. Jak ktoś w wieku 16 lat jest głupi niech ginie.
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: jestes po prostu debilem i to na dodatek zle wychowanym, jezeli n-------i by cie wciagly. w moim technikum pelno gosci krecilo sie z marycha czy tam wspomagaczami i powiem ci szczerze, ze malo kto korzystal, a byli wsrod tych korzystajacych tacy, co to nauczyciele wrozyli im przyszlosc w monarze. no i jakos nikt z nich nie zostal narkomanem/cpunem. jedynie co nie ktorzy, ktorych widuje maja problemy z alkoholem.
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: Byłbyś narkomanem, bo ponosiłbyś konsekwencje własnych wyborów, chyba, że ktoś by Ci tę heroinę walił w żyły wbrew twojej woli. Również miałem te 16-18 lat i również miałem wiele pokus, ale alkoholu pierwszy raz napiłem się już po gimnazjum, po zioło nie sięgnąłem do dzisiaj. A przecież były łatwo dostępne i panowało na nie społeczne przyzwolenie, a jednak tak mnie wychowano, że potrafiłem rozróżnić co jest dla mnie właściwe,
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: zobacz sobie jaką politykę narkotykową ma Portugalia. To co mówi Żółtek czy Korwin jest zrobione w Portugalii i liczba osób która bierze n-------i spadła + spadła śmiertelność wśród narkomanów.
  • Odpowiedz
@lifapek: Głupoty pierdzieli Żółtek. Niestety lud jest głupi i nic na to nie poradzisz, dając łątwy dostęp do czegoś będą po to bezwiednie sięgać. Daj ludziom łatwy dostęp do TVNu, to będą go oglądać powtarząc stronnicze brednie i mowiąc, ze tylko tvp jest stronnicze
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl:

No popatrz to ty, a popatrz, że nie każdy tak zrobi. Myślę, że z łatwością możemy założyć tezę, że w przypadku dostępu h-----y w każdej żabce ilość osób, które "spróbują" drastycznie wzrośnie.

Przecież to właśnie ten "zdrowy chłopski rozum", za który próbujesz nieudolnie wyśmiać Żółtka xD To tak nie działa. Also nie chcę wiedzieć, co się dzieję z tymi mitycznymi wychowankami, panie pedagog, skoro nie ogarniasz takich podstaw rzeczywistości
  • Odpowiedz
@eriicforrester: no obecnie nikt nie panuje, więc rozumiem, że taki stan ci odpowiada?
A gratis dodaje się do niej i wszystkich innych narkotyków masę syfu. Potem leczy się tych biednych ćpunów z pieniędzy podatników, bo przecież nie z akcyzy.
Legalizacja ma same plusy. A kto ma się uzależnić, ten się i tak od czegoś uzależni.
  • Odpowiedz