Wpis z mikrobloga

Stanowski: "Kiedyś mój syn będzie miał 18 lat i jeden dzień i nie jestem przekonany, że łatwy dostęp do h-----y to jest dobry pomysł"
Żółtek: "To niech Pan lepiej wychowa syna"


#pilkanozna #kanalsportowy #wybory
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter: jeżeli jesteś nieletni, to ktokolwiek Ci a-----l sprzedaje, popełnia przestępstwo. Czy w jakikolwiek sposób utrudnia to młodzieży dostęp? Nie. A w dobie darkmarketów nie trzeba mieć żadnych dojść i znać nikogo, żeby dostać cokolwiek.
  • Odpowiedz
@zavalita: pisząc miękkie chodziło mi o te nieuzależniające fizycznie, lsd, m-------a, MDMA, nigdzie nie pisałem że nadużywanie tych środków nie ma wpływu na zdrowie jak się "he he wali wiadro codziennie"
a co do h-----y to prawie wszędzie się z od niej odeszło z tego co czytałem i rzeczywiście w Anglii i w jakiś stanach może być używana
  • Odpowiedz
I przepraszam ale ile osób o tym wie? Jak wyjdziesz na ulice i popytamy w przedziale 15-30 lat to jak myślisz jaki procent będzie wiedziało o czym mówisz?


@wiktorek_pl: Ale wiesz,ze mozesz isc do lasu zerwać muchomora i go zjesc i się fest naćpać i nie umrzec? Muchomor nie jest szkodliwy xD
  • Odpowiedz